---

Fakty i mity o mleku modyfikowanym, opinie i pytania

* pole wymagane

Zdjęcia

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Podbicie pytania

Wymagane jest podbicie pytania: im większa kwota tym wyżej pytanie w kolejce do odpowiedzi.

Kwota podbicia pytania: 9,99 zł z VAT

Twój adres email:

Email będzie użyty tylko dla potrzeb płatności

Po wysłaniu pytania zostaniesz przekierowany do płatności.
Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. 
Ostatnio zadane pytania: Fakty i mity o mleku modyfikowanym
Strona 1 z 2
Wyszukaj w pytaniach Fakty i mity o mleku modyfikowanym
1 odpowiedź
2 odpowiedzi
3 odpowiedzi, 3 subskrybentów
1 odpowiedź
1 odpowiedź, 1 subskrybent
1 odpowiedź
1 odpowiedź, 2 subskrybentów
1 odpowiedź, 1 subskrybent
1 odpowiedź
1 odpowiedź, 1 subskrybent
3 odpowiedzi, 4 subskrybentów
2 odpowiedzi
1 odpowiedź, 2 subskrybentów
1 odpowiedź, 1 subskrybent
1 odpowiedź
2 odpowiedzi
1 odpowiedź, 2 subskrybentów
4 odpowiedzi, 1 subskrybent
1 odpowiedź, 1 subskrybent
16 odpowiedzi
12 odpowiedzi, 5 subskrybentów
11 odpowiedzi
2 odpowiedzi
3 odpowiedzi
2 odpowiedzi, 1 subskrybent
2 odpowiedzi
12 odpowiedzi
1 odpowiedź
6 odpowiedzi, 1 subskrybent

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze odpowiedzi jak najlepiej oddawały stan współczesnej wiedzy medycznej. Nie zastępują jednak konsultacji lekarskiej lub farmaceutycznej. Wszystkie podane w odpowiedziach nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią formy reklamy.

2

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

tilactase

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

w 89% aptek

od 27,79 zł

Kolzym krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

tilactase

Suplement diety

w 21% aptek

od 21,79 zł

Enfamil Premium 3

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

Środek spożywczy

w 1% aptek

Bebilon bez laktozy

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

Środek spożywczy

w 4% aptek

od 49,99 zł

Bebiko 2

proszek (do wytworzenia płynu), 600 gramów

Środek spożywczy

w 4% aptek

od 45,95 zł

Bebilon 2 z Pronutra Advance

płyn, 200 mililitrów

Środek spożywczy

w 2% aptek

od 5,90 zł

Bebilon 2 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1 kilogram = 2 x 500 gramów

Środek spożywczy

w 9% aptek

od 63,95 zł

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację
)