Alergia

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
TOMASZ (anonim, 87.239.243.)

Cena oxycort

Dzień dobry!. Mam u Państwa rezerwację leku oxycort aerozol w dawce 55 ml. Jak jest cena leku?

Małgorzata J. (anonim, 5.172.234.)

clemastinum

Od lat przyjmuję clemastinum . Mam 55lat. Ostatnio mam kołatanie serca, drży mi cały lewy bok. Mam niski puls. EKG w porządku. Czy przyczyną może być ten lek?

AAAnna (anonim, 217.117.130.)

Rhinocort 64

Czy Rhinocort będzie dostępny w aptekach, czy został wycofany?

ulla (anonim, 83.4.133.)

szczepionka

Dzień dobry,
pilnie poszukuję szczepionki Purethal Mities D.Petronyssinus+D Farinae (3ml+8strzykawek), tą szczepionką odczulamy córkę już 3 lata, są wskazania do dalszego odczulania a tu od jakiegoś czsu nie można jej już dostać?,
pompocy dziękuję

radzik (anonim, 93.175.169.)

Metmin

Witam.Mam pytanie jak długo można stosować Metmin ?

MS (anonim, 31.179.143.)

Ketotifen w tabletkach

Dzień dobry,
kiedy Ketotifen w tabletkach pojawi się ponownie w aptekach. Wycofali tylko kilka serii, a nie ma go w ogóle od dłuższego czasu w sprzedaży. Sprawdzałam, gdzie jest dostępny i niestety nigdzie. Jeżeli jest już nawet wymieniona apteka, to jak się dzwoni, to albo nie mają, albo mają tylko 1 opakowanie. W Warszawie pokazuje się tylko 1 apteka, ale ma tylko 1 opakowanie. Ja potrzebuję więcej. Na razie jeszcze mam trochę zapasu, ale niestety się kończy w dość szybkim tempie. Niestety nie ma zamiennika.

Wasyl (anonim, 94.254.243.)

Rhinocort

Jakim lekiem można zastąpić Rhinocort którego nie ma w aptekach?

Mama30 (anonim, 37.47.49.)

Alergia

Witam. Mam pytanie odnośnie alergi u syna czy na zatkany nos i gesty katar który przeszkadza mu najgorzej w nocy lepszy jest lek do nosa metmin czy fanipos? Syn ma 11 lat.

Krzysztof.C (anonim, 77.254.33.)

Tabletki zastępcze - Encorton

Witam

Mam pytanie, czy dostał bym jakieś tabletki zastępcze - mowa o tabletkach Encorton na alergie ?, chodzi oto, że nie dawno się przyjąłem do nowej pracy i nie za bardzo mam pieniądze na prywatną wizytę u lekarza żeby wypisał mi receptę na te tabletki { Encorton }

monia

krople do oczu na alergie

Dzień dobry - jakie są dostępne krople do oczu na alergie? Zaczynają swędzieć mnie oczy i wiem, że to alergia. Coś bez recepty?

Zygi (anonim, 94.254.137.)

Coptopril prednizolon 5gc

Czy to jest bez recepty, ile kosztuje

NatS (anonim, 95.143.245.)

Telfast czy Telfexo

Który lek zakupić Telfast czy Telfexo? Mają tą samą substancję czynną. Czy możliwe jest, że substancje pomocnicze mogą wpływać na lepsze działanie leku?

Mariola

katar w alergii

Co mam stosować na katar w alergii, jak mówią, że spraye do nosa można maksymalnie tydzień stosować? Ja mam alergię kilka miesięcy, więc ten tydzień mnie nie uratuje.

MDMW88 (anonim, 89.230.131.)

Tabletki na alergię

Witam
Czy mogłabym prosić o polecenie zamienników Lirra 5mg, 56 szt. Czy w aptece wydadzą mi zamiennik jeśli na recepcie jest wpisana lirra

mira (anonim, 188.146.236.)

leki homeopatyczne na alergie

czy jest homeopatia przeciwalergiczna i jesli tak to co polecacie

Tamara

katar alergiczny

Co najlepsze na katar w alergii? Spraye do nosa mowią, że można stosować tylko tydzień, a alergie mam kilka miesiecy.

WANDA (anonim, 178.42.78.)

TELFEXO

Mam duszności ,brak tchu. Do tej pory brałam tabletki telfexo 180 mg. 1xdziennie. Ponieważ ostatnio nie było ich w aptece zaproponowano mi zamiennik fexofenadinhydrochlorid Cipla 180 mg. Czy mogę go brać bez obaw.

Justyna

czy to alergia?

Od kilku dni swędzą mnie oczy, nos i kicham. Czy to może być alergia i na co? Bo chyba nie jestem przeziębiona. Co mam zrobić i jakie leki brać?

alergiczka

alergia na trawy

Witam. Jestem uczulona na trawy. Kiedy mam zacząć brać leki i jakie? Robi się fajnie, ciepło, a człowiek musi cierpieć katusze przez alergie :(

magda (anonim, 83.20.108.)

Ketotifen Wzf

Czy ten lek będzie w sprzedaży?

Tania (anonim, 5.174.55.)

DESLODYNA

Lekarz alergolog przepisał mi ten lek..bym brała go przed znieczuleniem na ząb,poprzednio rok temu u Dentysty miałam wstrząs po zastrzyku,drgawki utraty przytomności,brak tętna,a jak usuwał ząb to okropnie bolał zastrzyk nie działał..Teraz mam wizytę u Dentysty a mam przed wziąć tab, DESLODYNE Czy to zadziała?

ula.wasowska (anonim, 95.160.153.)

Diprophos pilnie poszukiwany

Witam,
pilnie poszukuje Diprophos, w polskich aptekach dostane jest praktycznie niemożliwe. Czy lek jest dostępny w krajach UE i jakich.
Proszę o informację.
dziękuję i pozdrawiamProdukty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.