Mozarin, opinie i pytania

59 pytań o Mozarin. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Zaburzenia lękowe (nerwica), Jak poradzić sobie z nerwicą?, Depresja.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Urszula (anonim, 91.207.184.)
około 8 dni temu, Warszawa

Co może być przyczyną obrzęku twarzy jeśli stosuję leki na nadciśnienie, wysoki cholesterol, depresję i nerwicę lękową?

Od kilku lat leczę się na nadciśnienie. W połowie lutego trafiłam do szpitala z powodu wysokich wartości( 170/110) mimo odpowiedniego zastosowania leku Amlopin 5 mg. Podczas badań okazało się, że mam bardzo wysoki poziom cholesterolu, ponad 360. Dostałam leki. Kilkakrotnie zmieniane z powodu nietolerancji. Teraz zażywam rano Lipanthyl supra 160 1 tabl., Acard 75mg, Concor cor 3,75mg. Wieczorem Suvardio 10mg oraz Amlopin 10mg. Dodatkowo przepisano mi Mozarin 10mg 1×dziennie i Alpragen 1mg 3×dziennie z powodu dwpresji i nerwicy lękowej. Jestem 10 dni po koronarografii. Dzisiaj po raz drugi w ciągu kilku dni, po popołudniowej drzemce,obudziłam się z obrzękiem twarzy. Co to może być i czy ewentualnie mogę zażyć tabletkę Tertensif SR? Lek ten miałam zapisany na początku leczenia, a potem odstawiony. Proszę o pomoc

Ewa (anonim, 89.64.53.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosując Vinpoven forte, Mozarin oraz Alpragen mogę brać Concor Cor 2,5 mg?

Dzien dobry,
Od paru dni biorę vinpoven forte, mozarin oraz alpragren. I chciałam dopytać czy mogę brać concor cor 2,5mg, który na wysoki puls przepisał mi lekarz rodzinny a ja niestety zapomniałam dopytać neurologa?

Antek (anonim, 89.229.134.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować suplementy diety na odchudzanie przy lekach Mozarin Swift, Mirtagen, Lamilept, Fluanxol i Egiramlon?

witam od jakiegoś czasu biorę tabletki na nerwicę które mi pomagają ale niestety ryje po nich. Nie mogę ich odstawić. proszę o radę czy jakieś tabletki na odchudzanie mi pomogą jeżeli tak to proszę jakieś polecić. dodam że ograniczylem jedzenie ale to nic nie daje jedynie co trochę wolniej ale jednak ryje.

Moni (anonim, 83.21.174.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy łączenie leków Qlaira i Mozarin na wpływ na zwiększenie wagi?

Od 3 lat biore tabletki qlaira a od roku zaczelam rowniez przyjmowac mozarin 15 mg. W ciagu tego roku bardzo wzrosla mi waga z ktora nigdy wczesniej nie mialam problemu. Czy łączenie tych lekow moze miec z tym zwiazek.

Lula (anonim, 79.191.108.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy zamiast leku Mozarin mogę zastosować jego zamiennik?

Dzień dobry stosuje miesiac czasu Mozarin chcialam zapytac czy moge zamienic Mozarin na zamiennik tego leku

Apo (anonim, 81.95.198.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy istnieje jakiś odgórny czas przyzwyczajania się organizmu do odstawienia leków psychiatrycznych?

Witam, przyjmowałem mozarin 10mg przez 1,5 roku i obecnie jestem na etapie odstawienia. Stosowałem się do zaleceń psychiatry odnośnie niespieszenia się z odstawieniem i zmniejszałem przyjmowanie dawek zgodnie z zaleceniami. Jestem 9 dni bez tabletek i objawy odstawienia stają się coraz trudniejsze do zniesienia. Z uwagi na brak tak szybkiej konsultacji z lekarzem prowadzącym, chciałbym zapytać czy jest jakiś ogólnie przyjęty okres przyzwyczajenia się organizmu i przede wszystkim głowy do odstawienia tabletek i potrzeba jeszcze więcej cierpliwości, czy jest to sygnał, by wznowić leczenie i nie zmuszać się do funkcjonowania w takim stanie?

zenon (anonim, 83.19.93.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego mam wysokie ciśnienie jeśli biorę Egiramlon i leki na nerwicę - Mozarin Swift, Coaxil, Mirtagen?

Mam pytanie dotyczące nadciśnienia tętniczego. Biorę lek Egiramlon 10 + 10 oraz na nerwicę mozarin swift 20 coaxil i mirtagen 15mg. od 2-3 tygodni zauwazylem ze rano mam wysokie cisnienie od 165-100 puls 70 w ciagu dnia od 150 na 90 a wieczorem 140 na 85. Co moze byc tego powodem? Niestety moj kardilog nie pracuje a lekarz rtodzinny nie wie. Psychiatra twierdzi ze to nie ejst z winy lekow na newrice. Co mam robic?

Monikowa (anonim, 188.147.96.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Mozarin wpływa na działanie leku Slinda? Jakie leki wpływają na skuteczność antykoncepcji?

Biorę lek Slinda i też Mozarin, okres zaczął mi się już spóźniać 5 dni. Czy to jest normalne, czy Mozarin ma wpływ na antykoncepcje? Z jakimi lekami jeszcze nie wolno łączyć Slindy?

Ela (anonim, 37.47.19.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego moja 15-letnia córka dostała Mozarin Swift, po którym gorzej się czuje, jeśli leku nie można stosować u dzieci poniżej 18 roku życia?

Witam moja 15 letnia córka dostała od lekarza psychiatry mozarin Swift a w ulotce pisze ze nie stosować u osób poniżej 18 roku życia.Mam obawy bo po zażyciu zauważyłam u niej pogorszenie samopoczucia

Hania (anonim, 37.30.60.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli odstawiłam lek Mozarin, jestem w ciąży i czuję się źle?

Witam. Przez kilka miesięcy brałam lek mozarin 10 mg. W chwili obecnej jestem w 7 tygodniu ciąży. Lekarz kazał wziąć dwie połówki i odstawić leki. Ja wzięłam tylko jedna połówkę o drugiej zapomniałam. Od kilku dni mam straszne bole glowy (glownie srodek czoła) czuje ucisk w uszach przy każdym pochyleniu przy skreceniu głowa w bok lub przy wysiłku i przy tym robią się delikatne zawroty. Boli mnie szyja (Mam splaszczenie lordozy odcinka szyjnego) całe plecy. Czasami drażni mnie światło i jakby słyszę bardziej dźwięku Czy te objawy są normalne w ciąży czy jest to spowodowane odstawieniem leków. Co dalej robić. Nie mam już siły :( martwię się o dziecko . I czuje się jak na haju.

Ddd (anonim, 78.8.206.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy Mozarin może powodować częste oddawanie moczu?

Witam. Czy można łączyć lek Mozarin i furaginę? Lub czy czeste oddawanie moczu może być efektem ubocznym przyjmowania Mozarinu?

xvxc (anonim, 95.49.244.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy przyjmowanie leku Mozarin może powodować uczucie gorąca w klatce piersiowej i przyspieszony puls?

Mam 49 lat, kobieta. Lek Mozarin przyjmuje od 30 dni - dawka 10 mg, rano. Dzisiaj w pracy po około 3 godzinach od przyjęcia leku, poczułam się źle, dziwnie, zrobiło mi się gorąco w klatce piersiowej i przyspieszył puls. Następowało to narastająco i po kilku minutach wszystko minęło. Czy ma to związek z lekiem? Nie przyjmuję żadnych innych leków. Bardzo się przestraszyłam tą sytuacją. Bałam się że to zawał. Proszę o opinię czy to tak zadziałał Mozarin? czy to menopazua? dziekuje.

Ahkm (anonim, 37.47.59.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy przyspieszony puls i uczucie gorąca w klatce piersiowej po miesiącu stosowania leku Mozarin oznacza, że muszę go odstawić?

Witam, przyjmuje ponad miesiąc lek Mozarin 10mg. W ostatnim tygodniu w odstępie kilku dni, po 4-5 godzinach od zażycia leku /rano/ poczułam się zle tzn. Przyspieszył mi puls i poczułam gorąco w klatce piersiowej. Przeszło po jakimś czasie. Wcześniej nic takiego się nie działo podczas zażywania leku a teraz taka sytuacja zaczyna się chyba powtarzać. Czy należy odstawić ten lek?

Mężczyzna 35 lat (anonim, 31.128.22.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy wymioty i katar są normalne podczas stosowania leku Mozarin 10 mg?

Witam
Czy to normalne że jak o 6 tygodni przyjmuje lek mozarin 10 mg na dobę mam objawy wymiotne i straszny katar, a poza tym brak apetytu. Prosze o odpowiedź

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 13 godzin temu
Marianna Krajewska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor