Citabax, opinie i pytania

31 pytań o Citabax. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Zaburzenia lękowe (nerwica), Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD), Jak poradzić sobie z nerwicą?, Depresja, Czy, jak i kiedy można odstawić leki?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Monia (anonim, 178.217.249.)
około 12 dni temu, Warszawa

Czy bezpieczne jest branie Citabaxu i Pramolanu razem?

Witam bylam u Psychiatry i biore promolan od 4 miesięcy dodało mi teraz jeszcze citabax 10mg zeby brac rano a promolan na wieczor czy to bezpieczne bo boje sie wziac ten citabax?

marek (anonim, 37.225.4.)
około 22 dni temu, Warszawa

Czy można stosować Citabax i Baclofen jednocześnie?

Dzień dobry, czy mogę stosować lek citabax i Baclofen ponieważ leki dostałem od innego lekarza którym obecnie nie mogę się skonsultować.

Marek (anonim, 92.223.79.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy można stosować Citabax i Baclofen jednocześnie?

Dzień dobry, czy mogę stosować lek citabax i Baclofen ponieważ leki dostałem od innego lekarza którym obecnie nie mogę się skonsultować.

Sisi (anonim, 31.0.35.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Skudexa i Citabax?

Dobry wieczór. Mam pytanie otrzymałam lek Skudexa i mam brac rano i wieczorem po 1 tabletce. Rano biorę też Citabax. Mogę brać to i to?? Na ulotce sa przeciwskazania a Pani doktor stwierdziła że nie ma problemu i można brać. Wolę się upewnić 😊

Osoba24355 (anonim, 31.175.38.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Citabax 10 mg można łączyć z lekiem Risperon 20 mg?

Czy lek citabax 10 można łączyć z lekiem risperon 20mg? Po zastosowaniu leku citabax miałem duży ból głowy z tyłu a po dodaniu risperon na noc źle widziałem, oczy bolały, czerwone kreski w oczach, ruszanie oczami ciągłe, skurcze na oku. Czy to normalne w takim leczeniu? Lekarz psychiatra przepisał takie leki. Lekarz podejrzewa albo nerwicę natręctw albo psychozę.

Osoba24355 (anonim, 31.175.200.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Kiedy następuje poprawa przy leczeniu lekiem Citabax 10? Czy objawy takie, jak ból głowy i nudności są normalne na początku terapii?

Czy lek citabax 10 jest bezpieczny w dawce 1 tabl rano?
W 1 dniu po zaczęciu stosowania leku po przepisaniu go przez lekarza psychiatrę na nerwicę natręctw i lęki, bolał mnie brzuch i chciało mi się wymiotować, ogólnie tak się dziwnie czułem, następnie po kilku dniach mam ból głowy. Ale nie ma poprawy zamopouczucia. Czy nadal lek przyjmować?

Mxm (anonim, 91.214.88.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli przedawkowałam Citabax, jest mi słabo, mam zawroty głowy i trudności w oddychaniu, a nie mam możliwości skontaktowania się z lekarzem czy udania do szpitala?

Witam, prawdopodobnie przedawkowałam lek CITABAX 10. Przyjęłam 40 mg w ciągu ok. 5-6h z czego 20 mg w przeciągu 1-2h. Jest mi słabo, mam zawroty głowy i trudności w oddychaniu. Nie wiem, czy to mi się tylko wydaje. Co mogę zrobić? Nie mam możliwości kontaktu z lekarzem ani udania się do szpitala.

Marzena (anonim, 83.26.206.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Propranolol oraz Citabax?

Od kilku lat stosuję lek o nazwie Proprananol 10 mg dwa razy dziennie. Niestety od pewnego czasu nasiliły mi się objawy lękowe. Lekarz przepisał mi Citobax 20. Zapomniałam mu powiedzieć o przyjmowanym proprananolu. Czy te leki mogę łączyć ze sobą?

Nati (anonim, 37.248.167.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Co może być przyczyną nawracającego wysokiego pulsu po odstawieniu leku Propranolol?

Witam mam 25 lat proplonolon biorę od grudnia miałam wysoki puls ciągle za dwa miesiące lekarz przepisał mi citabax brałam jedna tabletkę dziennie i połowę tabletki proplanolu puls dalej szalał zaczęłam brać dwa razy dziennie propranolol po pół i jedną citabax puls wkoncu się uspokoił lekarz kazał odstawić mi propranolol i wieczorem nie mogłam poradzić sobie z pulsem musiałam dalej wypić lekki . Co się dzieje skąd ten puls wysoki czy po pok pół roku brania citabax i proplanolon Puls wysoki mogę mieć na tle nerwowym czy to coś innego ? Zaczynam się martwić

Najak (anonim, 82.132.242.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli źle czuję się po lekach Afobam i Citabax, a neurolog kazał mi je odstawić?

Witam, od 3 dni biorę tabletki Afobam 0.25 (Rano i wieczorem) i Citabax 20g(Tylko rano) , neurolog stwierdziła nerwice lękową. Od dwóch dni czuje się bardzo zle, gorzej niż przed terapia kiedy to nie przyjmowałam żadnych leków, na napady lęku które pojawiały się 1-2 dziennie. Dzwoniłam do neurolog powiedziała by odstawić leki. Co robić, pomocy

Igor (anonim, 178.42.144.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Citabax może powodować trudności z chodzeniem?

Mój tata bierze citabax na depresję od początku grudnia. Najpierw dawka 10 mg raz dziennie.To do pewnego memtu działało.Od 4 tygodni bierze dawmke 20 mg raz dziennie .Psychicznie to trochę pomaga. Jednak ma kłopoty z chodzeniem Jeżeli siedzi to nie może wstać samodzielnie cho dziś bardzo powoli.Nadmienie ,ze ma 78 lat i do listopada ubiegłego roku funkcjonował bardzo dobrze. Nigdy nie miał problemów z aparat ruchu .Czy ten lek może być przyczyna takiego zachowania ruchu czy może sama choroba

Mmmm (anonim, 83.23.182.)
około roku temu, Warszawa

Czy podczas stosowania leku Citabax mogą swędzieć dłonie?

Witam,
Czy to możliwe ze po stosowaniu leku citabax swędzą mnie dłonie? Od kiedy zaczęłam go przyjmować nie mogę uporać się z problemem

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 11 godzin temu
Marianna Krajewska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor