Anafranil, opinie i pytania

22 pytania o Anafranil. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Schizofrenia, Refundacja, Zaburzenia lękowe (nerwica), Leki szkodliwe dla zwierząt, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
rafal 40 (anonim, 31.60.229.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy jest lek skuteczniejszy niż Anafranil na nerwicę natręctw?

Dzien dobry nazywam się Rafał. Mam 40 lat od ponad 10 lat zmagam sue z nerwicą natręctw brałem różne leki obecnie przyjmuje anafranil sr 75.czy jest skuteczniejszy lek jakiś jeszcze na tę chorobę.jesli tak to jaki .dziekje

Magda (anonim, 77.20.248.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę podzielić tabletkę Anafranil SR 75?

Czy można tabletki anafranil 75mg dzielić na pół żeby mniejsza dawkę przyjmować , niestety aptece nie było mniejszych dawkach , które powinnłam brać . A mieszkam w Niemczech i ciężko dostać .

Evi (anonim, 77.20.248.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy anafranil ma tą samą substancję co venlafaxine? Czy mogę stosować wszystkie witaminy?

Przez kilka lat brałam anafranil 25mg ostatnio jak byłam u lekarza to przepisał venlafaxine 37,5 mg czy one są takie samej substancji ? czy mogę brać wszystkie witaminy ?

Pseudoefedrynek (anonim, 89.64.13.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy anafranil wywołuje drżenie rąk i czy kofeina może to nasilać?

Dzien dobry, czy drżenie rąk po anafranil jest normalne? Objawy nasilają się powoli. Używam też od dawna kofeinę, ale ona nigdy nie wywoływała nawet w dużych dawkach drżenia rąk, a teraz nawet przy połowę mniejszym jej spożyciu, drżą ręce strasznie, ale biorę ten anafranil, to od leku? Czy drżenie rąk, które nie przeszkadza bardzo w życiu, ale każdy widzi jak się trzęsą, może być wskazaniem do zmiany leku? Preparaty SSRI nie pomagały, dopiero anafranil pomaga.

Justyna (anonim, 31.11.129.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę stosować Setaloft, Anafranil i Afobam razem?

Biorę Setaloft na dzień i na noc Anafranil. Ostatnio lekarz neurolog, że względu na drżenie rak, zapisał mi Afobam w dawkowaniu 3x1 na dzień. Pytanie czy takie dawkowanie nie zaszkodzi mi i czy powinnam je brać z powyższymi lekami?

Anafranil, Hydroksyzyna (anonim, 89.64.13.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy można stosować jednocześnie Anafranil i Hydroxyzinę oraz czy Anafranil można stosować w przerwach 13-14 godzinnych?

Lekarka zapisała anafranil 25mg 2 razy na dobę rani i wieczorek i hydroksyzynę 25mg na problemy z zasypianiem. Jak się bierze zatem anafranil o 23 i się chce pójść spać o 24 to można jednocześnie połknąć anafranil i hydroksyzynę? A jak mimo to się nie zaśnie szybko i później człowiek wstanie np o 12 i przyjmie o tej 12 od razu anafranil to nie będzie to szkodzić, że odstęp między wieczorną dawką a poranną to 13-14h a nie dokładne pół doby?

Krystian (anonim, 82.174.128.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy sterydy anaboliczne wpływają na stężenie klomipraminy we krwi?

Witam, (z góry przepraszam z nieprofesjonalne pytanie) ale muszę zadać to pytanie. Czy przyjmowanie sterydów oralnych tj. turanabol może utrudniać lub uniemożliwić przyswajanie /wchłanianie się do krwiobiegu leku klomipramina ? Od 8 tygodni przyjmuje ten lek w dawcę 75mg i dwa różne badania wykazały ze stężenie klomipraminy w mojej krwi wynosi 0 . Bardzo proszę o poradę

Krystian (anonim, 31.21.0.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego wynik na poziom klomipraminy we krwi wykazał zero?

Witam , od 8-10 tygodni przyjmuje regularnie lek klomipramina w dawcę 75mg dziennie. Kilka dni temu razem z doktorem prowadzącym robiliśmy badania krwi aby sprawdzić stężenie substancji w mojej krwi w celu uzgodnienia czy dawkę trzeba zmniejszyć , utrzymać lub zwiększyć. Problem polega na tym ze wyniki krwi pokazały 0 wartość. Wyglądało to tak jakbym w gole nie przyjmował tego lekarstwa i wyszedłem ogólnie mówiąc na idiotę. Dzisiaj oczywiście pobrano mi krew ponownie.
Moje pytanie brzmi czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego mogło tak się stać ? Jest coś co może wypłukać całkowicie ta substancje z osocza ? Nie pale papierosów , alkohol ostatni raz piłem kilka lat temu , jedyne to suplementują się kreatyna i doraźnie białkiem i kolagenem (czasami od treningów bolą mnie stawy). Jeśli chodzi o suplementy to jeszcze jest glukozamina. Suplementy te uznałem jednak za bezpieczne i nie konsultowałem ich brania z doktorem. Proszę o jakaś wskazówkę.
Badanie krwi w celu sprawdzenia stężenia substancji czynnej leku jest zabiegiem normalnym czy doktor ma jakieś inne nie znane mi zamiary i chce mnie sprawdzić . Dopisze tylko ze leczę się na terenie holandii
Oczywiście lekarz sprawiał wrażenie , ze mi wierzy i być może doszło jakiejś pomyłki w laboratorium ale biorąc pod uwagę moja chorobę ( nerwice lekowa ) to nie daje mi to spokoju i bardzo się tym martwię. Z lekarzem znam się od roku , uważam go za bardzo dobrego specjalistę ale coś mi nie pasuje w tej sytuacji. Albo wyolbrzymiam cała sytuacje i wytłumaczenie jest banalnie proste a ja go nie dostrzegam. Biorę jeszcze leki : doraźnie Cloranxen i quetiapine na sen (w małych dawkach , 25mg-37,5mg każdego wieczoru).

Nika84 (anonim, 89.231.169.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Anafranil SR i Mysimba?

Witam. Od lat przyjmuję lek Anifranil Obecnie Anafranil SR75. Czy mogę zacząć brać lek Mysimba????????? Obecnie przy wadze 150 i wzroście 180 moje wyniki sa dobre.

Kamila (anonim, 37.47.154.)
około roku temu, Wielkopolskie

Czy wiadomo coś o dostępności leku Anafranil w dawce 10 mg?

Dzień dobry,
Wiadomo coś o dostępności leku Anafranil w dawce 0,01g? Od dwóch miesięcy dostaję informację w aptekach, że nie ma go w hurtowniach, od czwartku nie mogę go dostać nigdzie w Poznaniu.

Ewa ewela (anonim, 5.173.168.)
około roku temu, Warszawa

Co zrobić w przypadku złego samopoczucia w po zmianie z leku Anafranil na Egzysta?

Przez 12lat brałam anafranil lecze się na nerwice od 10pazdziernika lekarz zmienił mi na egzyste 75mg 2 razy dziennie na początku czułam się w miarę teraz boję się gdzieś pojechać mam zawroty głowy robi mi się słabo mam straszne zachowania równowagi nie mogę iść do pracy czy to znaczy że lek jest nie dla mnie co mam robić.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 23 minut temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 14 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator
ostatni post około 19 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor