Amlessa, opinie i pytania

8 pytań o Amlessa. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Kardiolog, Problemy z sercem, Refundacja.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
dziadek. (anonim, 79.186.52.)
około 12 dni temu, Warszawa

Cyz mogę powrócić do poprzednich leków na nadciśnienie?

przyjmuie lek amlessa 8-10 i nadal mam wysokie cisnienie.mam 72 lata .przeszedlem dwa zawaly, mam wszczepione stenty i niregularne tetno 91-62 i bardzo zle sie czuje.pierwotnie bralem prestarium 10 rano i amlozek na noc i czulem sie duzo lepiej i cisnienie bylo w mire dobre.czy moge przejsc na poprzednie tabletki.

Anna (anonim, 176.221.121.)
około roku temu, Warszawa

Czy mogę na parę dni odstawić lek Amlessa, żeby sprawdzić samopoczucie?

Dziękuję za odpowiedz. Robiłam pomiary z dzienniczku rano i wieczorem czasem w południe, Mam niewielkie skoki ale nie duże np: 130-140 na 90-100. Moje objawy to takie jak w ulotce skutki uboczne często: zawroty głowy typu ośrodkowego i błędnikowego najczęściej w pracy (bardzo bardzo nieprzyjemne,uciążliwe wywołujące niepokój). Na początku brania było ok dopiero po dłuższym braniu leku dzieje się to codziennie. Te zawrotu to takie lecenie, dziwne uczucie w głowie w oczach mdłości lekkie, Powoduje to u mnie nerwice niepokój wewnętrzny i bronię się wstaje muszę się ruszyć (chcę dodać, że dużo mam ruchu nie siedzę 8 godz, non stop za biurkiem).Pracuje dość intensywnie - w okularach i komputer. Tak myślałam też o zmianie leku na 1 składnikowy bez składnika Peryndoprylu. Czy taki istnieje może lżejszy lek. Czy na parę dni mogę odstawić Amlesse żeby sprawdzić samopoczucie? czy może coś się stać? Do lekarza idę za 10 dni, Będę wdzięczna za odpowiedz.

Anna (anonim, 78.11.103.)
około roku temu, Warszawa

Dlaczego po leku Amlessa 4mg + 5 mg mam szumy w uszach i zawroty głowy i czy powinnam odstawić lek?

Biorę Amlessa 4+5 na nadciśnienie i od 8 miesięcy i mam zawroty głowy (tak w oczach) głowa pulsuje i "piszczy" moge pracować. Robiłam MR mam niewielkie ogniska zapalne ale Pani Doktór powiedziała, że nie od tego mam zawroty. Inne badania dobre przepływy też. Obecnie mam dobre ciśnienie wieczorem nawet bardzo niskie. Proszę o pomoc już nie wiem co robić. Może jednak leki muszę zmienić.

Anna (anonim, 78.11.103.)
około roku temu, Warszawa

Czy objawy takie jak zawroty głowy, pulsowanie i piszczenie w uszach są podstawą do odstawienia leku Amlessa 4 mg + 5 mg?

Biorę Amlessa 4+5 od 8 miesięcy i mam zawroty głowy (tak w oczach) głowa pulsuje i "piszczy" moge pracować. Robiłam MR mam niewielkie ogniska zapalne ale Pani Doktór powiedziała, że nie od tego mam zawroty. Inne badania dobre przepływy też. Obecnie mam dobre ciśnienie wieczorem nawet bardzo niskie. Proszę o pomoc już nie wiem co robić. Może jednak leki muszę zmienić.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 minut temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 minut temu
Marianna Krajewska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Monika Alaszkiewicz, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Iwona Napierała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor