---

Coco98 (anonim, 31.60.237.) Warszawa 20 miesięcy temu

Czy stosowanie jednej tabletki Apapu ,Ibupromu,Nurofenu, Paracetamolu i innych leków przeciwbólowych zawierających paracetamol obniża skuteczność stosowania leku Axia Conti ?

Czy stosowanie jednej tabletki Apapu ,Ibupromu,Nurofenu, Paracetamolu i innych leków przeciwbólowych zawierających paracetamol obniża skuteczność stosowania leku Axia Conti ?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

19 miesięcy temu

Ibuprom i Nurofen to leki, które nie zawierają w składzie paracetamolu, lecz ibuprofen.

Jedna tabletka leku Apap czy Paracetamol nie wpływa na skuteczność Axia Conti:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-oslabiaja-skutecznosc-antykoncepcji

Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇

od 18,90 zł

100 mililitrów

od 17,98 zł

10 torebek

od 24,99 zł

28 tabletek = 1 zestaw

od 11,80 zł

12 tabletek = 1 blister

od 8,73 zł

60 kapsułek

od 14,70 zł

24 tabletki blistry

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.