Potencja

Środek spożywczy

Braveran tabletki

Braveran to tabletki zawierające naturalne wyciągi roślinne, argininę, cynk, selen i witaminę E, które wspomagają utrzymanie sprawności seksualnej. Składniki aktywne zwiększają popęd seksualny oraz pomagają wywołać i wzmocnić erekcję. Dodatkowo utrzymują odpowiedni poziom testosteronu we krwi i wykazują działanie ochronne na męskie komórki rozrodcze.

Środek spożywczy

Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn kapsułki

Doppelherz Aktiv Dla Mężczyzn to kapsułki zawierające wyciąg z korzenia maki i żeń-szenia, które poprawiają libido i wzmacniają erekcję oraz witaminy i minerały korzystnie wpływające na produkcję męskich komórek rozrodczych.

Środek spożywczy

Doppelherz Aktiv Men Lider kapsułki

Doppelherz Aktiv Men Lider to kapsułki zawierające L-argininę, która wspomaga osiągnięcie i utrzymanie stanu pobudzenia seksualnego. Polecany szczególnie mężczyznom po 40. roku życia, narażonym na stres i przemęczenie.

Środek spożywczy

Erekton Fast tabletki powlekane

Erekton Fast to tablektki powlekane zawierające L-argininę oraz liczne ekstrakty naturalne, które pomagają wywołać i utrzymać erekcję, a także utrzymują odpowiednie stężenie testosteronu we krwi i poprawiają sprawność fizyczną.

Lek bez recepty

Inventum tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Dostępny bez recepty doustny lek w postaci tabletek do rozgryzania i żucia, stosowany u dorosłych mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji (niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu). Lek przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn i nie jest wskazany poniżej 18 roku życia.

Lek bez recepty

Maxigra Go tabletki do rozgryzania i żucia

Doustny lek (w postaci tabletek do rozgryzania i żucia) dostępny bez recepty, stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu) u dorosłych mężczyzn. Lek przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn i nie jest wskazany poniżej 18 roku życia.

Lek bez recepty

Maxon Active tabletki powlekane

Dostępny bez recepty doustny lek w postaci tabletek powlekanych, stosowany u dorosłych mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji (niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu). Lek przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn i nie jest wskazany poniżej 18 roku życia.

Lek bez recepty

Mensil tabletki do rozgryzania i żucia

Mensil to lek zawierający sildenafil – substancję, która wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych prącia, przez co możliwy jest zwiększony napływ krwi do prącia podczas pobudzenia seksualnego i osiągnięcie erekcji. Przed zażyciem tego leku należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ sildenafilu nie można łączyć razem z lekami nasercowymi z grupy azotanów, np. Effoxem czy Nitrocardem.

Środek spożywczy

Permen Go! tabletki

Permen Go! to tabletki o kompleksowym składzie stosowane w celu poprawy jakości życia seksualnego u mężczyzn. Wyciąg z żeń-szenia i L-arginina pomagają wywołać i utrzymać erekcję, a pozostałe składniki poprawiają mikrokrążenie.

Środek spożywczy

Permen King tabletki

Permen Go! to tabletki o kompleksowym składzie stosowane w celu poprawy jakości życia seksualnego u mężczyzn. Wyciąg z żeń-szenia i L-arginina pomagają wywołać i utrzymać erekcję, a buzdyganek naziemny poprawia sprawność seksualną i wzmacnia libido.

Problemy z erekcją mogą być spowodowane różnymi chorobami, stresem, a także działaniami niepożądanymi przyjmowanych leków.

Poza odpowiednimi ćwiczeniami oraz budowaniem sprzyjającej zbliżeniu atmosfery, można również przyjrzeć się produktom na potencję z apteki, dostępnym bez recepty:

  • sildenafil w dawce 25 mg,
  • preparaty witaminowe, mineralne i roślinne.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 30.10.2018 11:36:23

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie potencja odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.