Aspirin Complex Hot cena i dostępność w aptekach w Warszawie

granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 64 pytania

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Complex Hot w Warszawie i apteki, w których jest dostępny

Aspirin Complex Hot 10 torebek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 18,90 zł do 37,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Complex Hot:

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia gorącego napoju do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy lub zapalenia zatok. Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy Aspiryna, Gripex, Rutinoscorbin, witamina C, D3 oraz wapń wpływają na skuteczność leku Slinda?
Czy, któreś z poniższych środków, witamin może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek antykoncepcyjnych Slinda ? -Aspiryna, Gripex -Rutinosco...
odpowiada Katarzyna Domagała

Ze wszystkich wymienionych środków tylko Gripex może osłabiać skuteczność leku Slinda, jeśli zostanie przyjęty w ilości większej niż 6 tabletek na dobę (3000 mg paracetamolu). Witamina C wpływa na ...

Czy można łączyć leki Aspirin i Vines?
Czy można łączyć aspirynę z vines?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można zażywać Aspirin podczas stosowania Vines. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje - https://www...

Czy mogę zażyć Aspirin, jeśli 9 godzin temu przyjąłem Sumamed?
Czy mogę zastosować aspirynę gdzie wcześniej 9 godzin temu brałem antybiotyk summamed wziąłem tylko jedną tabletkę tego antybiotyku.
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do przyjęcia Aspiryny, jeśli 9 godzin temu zażył Pan Sumamed. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki...

Czy jest dostępna Aspiryna?
Czy jest dostępna aspiryna?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, Aspiryna jest dostępna w aptekach: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/7710/aspirin-tabletki/apteki/w-gliwicach

Czy przy Xylokardamidzie mogę stosować Aspirynę?
Czy przy xylokardamidzie mogę brać aspiryne
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie istnieje lek pod nazwą "xylokardamid". Proszę o podanie poprawnej nazwy.

Czym zastąpić lek Naproxen 500 tabletki, w przypadku problemów z żołądkiem?
Czym zastąpić tabletki naproxem5oo hasco mam problem z zoladkiem
odpowiada Katarzyna Domagała

Rzeczywiście, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NPLZ), do których należy między innymi naproksen, są niebezpieczne dla osób z chorobą wrzodową żołądka. Dlaczego tak się dzieje? Otóż hamują one synt...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Complex Hot (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Complex Hot.

Powiązane artykuły Aspirin

Jak dbać o skórę i zdrowie zimą
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Zima - jednych odstrasza mrozem, śniegiem i częstymi infekcjami, innych cieszy perspektywą zimowych sportów i spacerów, widokami ośnieżonych gór. Jedno jest pewne - zimą częściej chorujemy i bywa, że czujemy się słabsi i zmęczeni. Często cierpi też nasza skóra. Czy można zapobiec tym dolegliwościom? Jak chronić organizm, by przeżyć zimowe miesiące aktywnie i zdrowo?


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


} ;