Ból i gorączka

Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.

Aby obniżyć temperaturę ciała oraz pozbyć się bólu, możemy spróbować domowych sposobów, a także rozważyć zastosowanie produktów z apteki dostępnych bez recepty, które mogą zawierać m.in. niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. ibuprofen, kwas acetylosalicylowy), paracetamol, a także połączenia kilku substancji, zwykle w postaci tabletek lub proszku do rozpuszczania.

Lek bez recepty

Apap tabletki powlekane

Apap to tabletki powlekane zawierające paracetamol przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Dostępny w 100% aptek.

Lek bez recepty

Apap Ból i Gorączka C Plus tabletki musujące

Apap Ból i Gorączka C Plus to tabletki powlekane zawierające paracetamol i witaminę C. Przeznaczony do łagodzenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Dostępny w 75% aptek.

Lek bez recepty

Apap Extra tabletki powlekane

Apap Extra to tabletki powlekane zawierające paracetamol w zwiększonej dawce. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Dostępny w 100% aptek.

Lek bez recepty

Apap Przeziębienie proszek (do wytworzenia płynu)

Apap Przeziębienie to złożony preparat łagodzący objawy przeziębienia i grypy. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje wodnisty katar. Dodatkowo zawiera witaminę C o działaniu antyoksydacyjnym.

Dostępny w 89% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin tabletki

Aspirin to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do leczenia bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz przeciwgorączkowo. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 82% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin C tabletki musujące

Aspirin C to preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy oraz kwas askorbinowy. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, można go stosować także jako lek przeciwgorączkowy. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 99% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin C Forte tabletki musujące

Aspirin C to preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy oraz kwas askorbinowy w zwiększonej dawce. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, można go stosować także jako lek przeciwgorączkowy. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 69% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin Complex granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia chłodnego napoju. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ponadto pseudoefedryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Preparat do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Dostępny w 65% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin Complex Hot granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia gorącego napoju. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ponadto pseudoefedryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Preparat do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Dostępny w 65% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin Effect granulat (do wytworzenia płynu)

Aspirin Effect to granulat do rozpuszczania. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Wskazany do stosowania w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy oraz bólu różnego pochodzenia. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 7% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin Pro tabletki powlekane

Aspirin Pro to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do objawowego leczenia w gorączce oraz bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 89% aptek.

Lek bez recepty

Aspirin Ultra Fast tabletki musujące

Aspirin Ultra Fast to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zębów, mięśni i stawów) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 53% aptek.

Lek bez recepty

Codipar tabletki

Lek przeciwbólowy zawierający paracetamol. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, m.in. bólu głowy, zębów, kości, stawów, a także w bolesnym miesiączkowaniu.

Dostępny w 19% aptek.

Lek bez recepty

Efferalgan tabletki musujące

Efferalgan to tabletki musujące zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Dostępny w 80% aptek.

Lek bez recepty

Efferalgan Forte tabletki musujące

Efferalgan Forte to tabletki musujące zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 44% aptek.

Lek bez recepty

Efferalgan Vitamin C tabletki musujące

Efferalgan Vitamin C to tabletki musujące łagodzące gorączkę i bóle głowy, mięśni, stawów. Zawiera paracetamol i witaminę C. Do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dostępny w 43% aptek.

Lek bez recepty

Fervex granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia.

Dostępny w 93% aptek.

Lek bez recepty

Fervex D granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex D to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia. Lek nie zawiera cukru i może stosowany u chorych na cukrzycę.

Dostępny w 92% aptek.

Lek bez recepty

Fervex O Smaku Malinowym granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex o smaku malinowym to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia.

Dostępny w 81% aptek.

Lek bez recepty

FluControl HOT proszek (do wytworzenia płynu)

Flucontrol Hot to proszek do sporządzana roztworu o kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz składniki zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje katar, udrożnia zatkany nos i zmniejsza łzawienie oczu. Stosowany do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Dostępny w 41% aptek.

Lek bez recepty

FluControl MAX tabletki powlekane

Flucontrol Max to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawiera zwiększoną dawkę paracetamolu o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz składniki zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje katar, udrożnia zatkany nos i zmniejsza łzawienie oczu. Stosowany do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Dostępny w 50% aptek.

Lek bez recepty

Gripex tabletki powlekane

Grpiex to tabletki powlekane. W skład preparatu wchodzi paracetamol, dekstrometorfan oraz pseudoefedryna. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Dostępny w 93% aptek.

Lek bez recepty

Gripex Hot proszek (do wytworzenia płynu)

Gripex Hot to saszetki do rozpuszczania w wodzie. W skład preparatu wchodzi paracetamol, dekstrometorfan oraz fenylefryna. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Dostępny w 90% aptek.

Lek bez recepty

Gripex Hot Max proszek (do wytworzenia płynu)

Gripex Hot Max to saszetki do rozpuszczania w wodzie. W skład preparatu wchodzą zwiększone dawki paracetamolu, dekstrometorfanu oraz fenylefryny. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Dostępny w 97% aptek.

Lek bez recepty

Gripex Max tabletki powlekane

Gripex Max to tabletki powlekane. W skład preparatu wchodzą zwiększone dawki paracetamolu, dekstrometorfanu oraz pseudoefedryny. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Dostępny w 99% aptek.

Lek bez recepty

Ibum kapsułki

Ibum to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Przeznaczony do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o lekkim i umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, zębów, mięśni i stawów, menstruacyjne. Preparat OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 82% aptek.

Lek bez recepty

Ibum Express kapsułki

Ibum Express to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Lek ten stosowany jest słabych/umiarkowanych bólach, np. migrenowych, nerwobólach, także w bolesnym miesiączkowaniu. Preparat OTC, dostępny bez recepty.

Dostępny w 87% aptek.

Lek bez recepty

Ibum Forte kapsułki

Ibum Forte to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Przeznaczony do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o lekkim i umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, zębów, mięśni i stawów, menstruacyjne. Preparat OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 75% aptek.

Lek bez recepty

Ibuprom tabletki powlekane

Ibuprom to tabletki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu i gorączki. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 100% aptek.

Lek bez recepty

Ibuprom Max drażetki

Ibuprom Max to drażetki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 100% aptek.

Lek bez recepty

Ibuprom Max Sprint kapsułki

Ibuprom Max Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 99% aptek.

Lek bez recepty

Ibuprom RR tabletki powlekane

Ibuprom RR to tabletki powlekane do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 98% aptek.

Lek bez recepty

Ibuprom Sprint kapsułki

Ibuprom Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 96% aptek.

Lek bez recepty

Metafen tabletki

W skład preparatu Metafen wchodzą: ibuprofen oraz paracetamol. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i można go stosować w bólach o różnym pochodzeniu, np. lędźwiowo-krzyżowych, migrenowych czy kostno-stawowych.

Dostępny w 98% aptek.

Lek bez recepty

Metafen Zatoki tabletki

Metafen Zatoki to tabletki stosowane w leczeniu objawów związanych z zapaleniem zatok. Zawiera ibuprofen zmniejszający reakcję zapalną i działa przeciwbólowo. Dodatkowo zawiera pseudoefedrynę , która obkurcza naczynia śluzówki, dzięki czemu udrożnia zatkany nos i zmniejsza ilość wydzieliny. Preparat odpowiedni dla wegetarian.

Dostępny w 80% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen tabletki powlekane

Nurofen to lek przeciwbólowy zawierający ibuprofen, zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek stosuje się w leczeniu słabego/umiarkowanego bólu oraz gorączki różnego pochodzenia.

Dostępny w 80% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Antigrip tabletki powlekane

Nurofen Antigrip to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Dostępny w 36% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Express Forte kapsułki

Nurofen Express Forte to kapsułki miękkie zawierające ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, kostno-stawowe, menstruacyjne, zębów, pourazowe, a także gorączkę w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 99% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Forte tabletki powlekane

Nurofen Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen w dawce 400 mg. Jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym do stosowania łagodnym i umiarkowanym bólu głowy, mięśni, stawów, podczas miesiączkowania, w czasie grypy i przeziębienia. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 97% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Plus tabletki powlekane

Złożony lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen i kodeina. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 81% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultima tabletki powlekane

Nurofen Ultima to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz ibuprofen o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu umiarkowanego bólu różnego pochodzenia (bóle mięśni, stawów, migrenowe, menstruacyjne). Łagodzi również objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 42% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultra Forte kapsułki

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Dostępny w 9% aptek.

Lek bez recepty

Panadol tabletki powlekane

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, zawierający paracetamol. Preparat zaleca się w leczeniu bólu różnego pochodzenia, a także w stanach przeziębienia i grypy.

Dostępny w 55% aptek.

Lek bez recepty

Polopiryna C tabletki musujące

Polopiryna C to tabletki musujące, które zawierają kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz witaminę C. Składniki te łagodzą objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 62% aptek.

Lek bez recepty

Polopiryna Complex proszek (do wytworzenia płynu)

Preparat Polopiryna Complex zawiera 3 składniki aktywne: kwas acetylosalicylowy, fenylefrynę oraz chlorfeniraminę. Preparat łagodzi objawy przeziębinia i grypy, a ponadto udrażnia przewody nosowe i hamuje łzawienie z oczu.

Dostępny w 84% aptek.

Lek bez recepty

Polopiryna Max tabletki powlekane

Substancja aktywna preparatu to kwas acetylosalicylowy w dawce 500 mg. Substancja ta wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, przez co może być stosowana w leczeniu dolegliwości bólowych, a także w chorobach reumatycznych (pod kontrolą lekarza).

Dostępny w 83% aptek.

Lek bez recepty

Polopiryna Max Hot proszek (do wytworzenia płynu)

Preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy, kwas askorbinowy oraz kofeinę. Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, można go stosować w przeziębieniu i grypie.

Dostępny w 32% aptek.

Lek bez recepty

Polopiryna S tabletki rozpuszczalne

Polopiryna S to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy w dawce 300 mg, który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Stosuje również w leczeniu i profilaktyce zawału mięśnia sercowego oraz w chorobach reumatycznych (pod kontrolą lekarza). Preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Dostępny w 88% aptek.

Lek bez recepty

Scorbolamid drażetki

Scorbolamid to drażetki o kompleksowym składzie. Zawierają rutozyd i witaminę C, które skracają przebieg przeziębienia i grypy oraz salicylamid o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

Dostępny w 100% aptek.

Lek bez recepty

Scorbolamid Extra tabletki powlekane

Scorbolamid to drażetki o kompleksowym składzie. Zawierają rutozyd i witaminę C, które skracają przebieg przeziębienia i grypy oraz salicylamid o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Dodatkowo cynk wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dostępny w 75% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 15.05.2019 12:50:39

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy Betaserc można łączyć z paracetamolem?
czy betaserc można łączyć z paracetamolem
odpowiada Katarzyna Domagała

Który żel będzie lepszy Ibuprom Sport czy Metafen?
Co jest lepsze ibuprom sport czy metafen
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Czym złagodzić ból jajnika?
co zastosować na ból jajnika(boli mnie tylko lewy( żeby dotrwać do wizyty w poniedziałek. Zastosowałam 1/2 tabletki ketonalu ale nie pomógł
odpowiada Marta Janocha

Czy Mesopral i Prokit można stosować razem z lekami przeciwbólowymi Dexak lub Etopiryna?
Witam czy jak biorę mesopal i prokit to mogę bać tabletki dexak lub etopirynę.
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Czy Solpadeine ma swój refundowany odpowiednik?
CZY JEST REFUNDOWANY ZAMIENNIK DLA SOLPADEINE /
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy Ebilfumin pomoże zbić gorączkę?
Córka wczoraj dostała lek ebiflumin. Niestety bardzo wysoko tez gorączkuje. Czy ten lek pomoże także zbić gorączkę?
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie ból i gorączka odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.