Oryginalna ulotka dla Aspirin Complex Hot
granulat (do wytworzenia zawiesiny)

produkt dostępny bez recepty

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

+

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

Opakowanie:

10 torebek
w 56% aptek, od 15.99 zł do 36.86
Aspirin Complex Hot to granulat do sporządzenia gorącego napoju do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy lub zapalenia zatok. Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Ulotki Aspirin Complex Hot dla opakowania 10 torebek.

Wybrany dokument Aspirin Complex Hot:
Dokument z 2021-07-20
PDF
dokument PDF dla Aspirin Complex Hot

Podgląd dokumentu PDF Aspirin Complex Hot

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2021-07-20

Ulotki innych produktów zawierających acetylsalicylic acid+pseudoephedrine

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Wersja tekstowa dokumentu

Microsoft Word - Aspirin Complex Hot Ulotka. doc 1 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Aspirin Complex Hot 500 mg + 30 mg, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej Acidum acetylsalicylicum + Pseudoephedrini hydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Spis treści ulotki 1. Co to jest lek Aspirin Complex Hot i w jakim celu się go stosuje 2. Informacje ważne przed przyjęciem leku Aspirin Complex Hot 3. Jak przyjmować lek Aspirin Complex Hot 4. Możliwe działania niepożądane 5. Jak przechowywać lek Aspirin Complex Hot 6. Zawartość opakowania i inne informacje 1. Co to jest lek Aspirin Complex Hot i w jakim celu się go stosuje Lek Aspirin Complex Hot ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i zmniejszające przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa. Lek Aspirin Complex Hot zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy i chlorowodorek pseudoefedryny. Lek Aspirin Complex Hot jest stosowany w leczeniu objawowym niedrożności nosa i (lub) zatok (rhinosinusitis) oraz bólu i gorączki związanych z przeziębieniem i (lub) objawami grypopodobnymi. 2. Informacje ważne przed przyjęciem leku Aspirin Complex Hot Kiedy nie przyjmować leku Aspirin Complex Hot:  jeśli pacjent ma alergię (uczulenie) na kwas acetylosalicylowy, na pseudoefedrynę (...)

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk (Google Analytics). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.