dokument:

Podgląd dokumentu PDF

Dokument dotyczy następujących opakowań: 12 tabletek, 24 tabletki blistry, 24 tabletki butelka, 6 tabletek = 1 blister.

pobierz plik PDF

Trwa ładowanie PDF...



Strona 1 z 7 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta IBUPROM ZATOKI 200 mg + 30 mg, tabletki powlekane (Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta.

Spis treści ulotki 1. Co to jest lek Ibuprom Zatoki i w jakim celu się go stosuje 2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Ibuprom Zatoki 3. Jak stosować lek Ibuprom Zatoki 4. Możliwe działania niepożądane 5. Jak przechowywać lek Ibuprom Zatoki 6. Zawartość opakowania i inne informacje 1. Co to jest lek Ibuprom Zatoki i w jakim celu się go stosuje Lek Ibuprom Zatoki jest lekiem przeznaczonym do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe.

2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Ibuprom Zatoki Kiedy nie stosować leku Ibuprom Zatoki:  jeśli pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienione w punkcie 6) oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ);  jeśli po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej; (...);

Data zapisu lub ostatniej weryfikacji dokumentu: około 2 miesięcy temu.
Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych [link].

Ulotki innych produktów zawierających ibuprofen+pseudoephedrine

W kolejności według dostępności w aptekach.