---

Krzysztof (anonim, 31.0.34.) Warszawa 2 miesiące temu

Czy można łączyć Cirrus Duo z Paracetamolem lub Ibupromem zatoki?

Czy można łączyć Cirrus 5 mg + 120 mg z paracetamolem bądź ibupromem zatoki?

1
2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Joanna Dunajska Farmaceuta, Redaktor

2 miesiące temu

Cirrus Duo można łączyć z Paracetamolem. Substancjami czynnymi leku Cirrus Duo są cetyryzyna i pseudoefedryna. Pseudoefedryna jest również jednym ze składników Ibupromu zatoki. Ze względu na występowanie tej substancji w obydwu preparatach i wiążące się z tym ryzyko przedawkowania oraz nasilenia działań niepożądanych nie łączy się ich razem.

Załączam informacje, które mogą okazać się interesujące:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-laczyc-leki-ze-soba

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/skuteczne-sposoby-na-zapalenie-zatok

Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇

od 24,99 zł

14 tabletek

od 12,98 zł

6 tabletek

od 14,70 zł

24 tabletki blistry

od 30,99 zł

150 mililitrów

od 18,88 zł

12 tabletek

od 3,99 zł

10 czopków

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.