M... (anonim, 37.248.153.) Warszawa 5 miesięcy temu

Czy można brać równolegle Paracetamol i Telfexo?

Czy można brać paracetamol na przeziębienie i telfexo 120mg na alergię?

1
5 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

4 miesiące temu

Może Pani bezpiecznie stosować leki Momester, Theraflu max Grip i Telfexo.

Momester jest lekiem stosowanym miejscowo i przy prawidłowym stosowaniu jest mało prawdopodobne, aby wykazywał działanie ogólnoustrojowe:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/87124/momester-aerozol/ulotka/207303

M... (anonim, 37.248.157.) 5 miesięcy temu

Zapomniałam jeszcze zapytać o momester razem tymi lekach teraflu max grip i telfexo 120mg

Justyna Bartoń Farmaceuta, Redaktor

5 miesięcy temu

Pomiędzy lekami Theraflu Extra Grip oraz Telfexo nie będzie dochodziło do interakcji, więc może Pani stosować te preparaty równolegle zgodnie z zalecanym dawkowaniem.

M... (anonim, 37.248.157.) 5 miesięcy temu

A jeśli to będzie teraflu extra grip?

Justyna Bartoń Farmaceuta, Redaktor

5 miesięcy temu

Przyjmowanie paracetamolu na przeziębienie oraz leku Telfexo na alergię jest w pełni bezpieczne - nie dochodzi tutaj do interakcji, która mogłaby mieć negatywny wpływ.

20 tabletek

12 tabletek

10 czopków = 2 blistry

150 gramów

14 torebek

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.