* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

2 lata temu

Do @JoannaC:

Tak, można łączyć leki Seronil i Nasen jeśli takie są wskazania lekarza.

JoannaC (anonim, 94.254.167.) 2 lata temu

Czy seronil można brać z tabletkami :Na sen ; tak one się nazywają?

Anna Tyrańska Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

W Charakterystyce Produktu Leczniczego Seronil brak jest jakichkolwiek informacji odnośnie ryzyka przybrania na wadze w trakcie stosowania leku. Widnieje natomiast wzmianka o zaburzeniach metabolizmu, w tym - anoreksji. Ciężko mi powiedzieć, czy u Pani wystąpią jakiekolwiek wahania wagi podczas stosowania leku, gdyż takie działania są uwarunkowane również osobniczo i u każdego mogą przebiegać inaczej. Jeśli w trakcie stosowania leku zauważy Pani jakiekolwiek zmiany metabolizmu - można zawsze skonsultować sprawę z lekarzem i w razie czego przedyskutować z nim możliwość zmiany leczenia.
Zachęcam do dokładnego zapoznania się z ulotką leku: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/70687/seronil-tabletki-powlekane/ulotka

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły