Aneta (anonim, 89.78.144.) Warszawa 3 lata temu

Co zrobić, jeśli po alkoholu Seronil przestał działać jak wcześniej?

Witam , biore seronil 40 mg od 2 miesiecy . Czułam ,że lek juz działa i zaczęło się robic lepiej. Jednak zdarzylo mi sie w sobote wypic troche wiecej alkhololu .. wiem ze to głupota ale takie był okolicznosci.Od poniedzialku czuję sie jakbym '' sie cofneła '' a lek przestał działac jak wczesniej... bardzo sie martwie czy jezeli oczywiscie przy 100 % abstynencji działanie leku wroci ? czy mam udac sie do lekarza ? prosze o pomoc

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Jeśli odczuwa Pani pogorszenie się samopoczucia, pomimo stosowania leku jak dotychczas, to proszę skontaktować się z psychiatrą, który się Panią zajmuje.

W badaniach wykazano, że fluoksetyna nie zwiększa stężenia alkoholu we krwi ani nie nasila jego działania. Jednak podczas leczenia nie należy pić alkoholu, co wynika między innymi z samej specyfiki schorzeń w których ten lek jest stosowany.

https://www.gdziepolek.pl/produkty/70686/seronil-kapsulki/apteki/w-warszawie

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/depresja

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły