Ela (anonim, 5.173.204.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Czy 20 ampułek leku Calperos, które zalecił mi lekarz, to nie za dużo?

Lekarz zaleci) mi dzienną dawk~ 20 ampułek leku calperos czy to nie zad

użo

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Zgodnie z moją najlepszą wiedzą lek Calperos nie występuje w ampułkach, ale jeśli otrzymała Pani taki lek, to chętnie się z nim zapoznamy, jeśli np. doda Pani jego zdjęcie.

Proszę zwrócić uwagę, że nie podała nam Pani o sobie żadnych informacji, więc nie mamy najmniejszych szans powiedzieć, czy zapisana Pani dawka leku nie jest za duża. Oprócz Pani imienia nie wiemy nic więcej, tym bardziej na co Pani choruje.

Skoro lekarz ze wszystkich możliwości terapeutycznych wybrał dla Pani lek Calperos we wspomnianym dawkowaniu, to kierował się swoją najlepszą wiedzą i Pana sytuacją zdrowotną, a przy tym miał świadomość Pani wieku, wagi, objawów choroby czy wyników badań, które są niezbędne, aby prawidłowo dobrać terapię.

Proponuję zaufać lekarzowi, który, w przeciwieństwie do nas, ma wszystkie wymagane informacje na temat Pani stanu zdrowia. W przypadku wątpliwości co do decyzji lekarza, należy je rozwiewać bezpośrednio w rozmowie z nim (w obecnej sytuacji można kontaktować się telefonicznie), ponieważ osoby postronne, jak farmaceuta, nie mają wiedzy pozwalającej na wydawanie opinii czy też recenzji na ten temat.