Dan (anonim, 37.30.54.)
około roku temu, Warszawa

Czy spłycenie odczuwania emocji to normalny efekt stosowania leku Egzysta?

Czy spłycenie odczuwania emocji to normalny efekt brania leku Egzysta?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Ucisk w klatce piersiowej jest niezbyt często zgłaszanym działaniem niepożądanym po zastosowaniu leku. Nie pojawia się częściej niż u jednej osoby na sto leczonej lekiem Egsyzta.
W Pani przypadku znaczenie ma także przyczyna stosowania leku. Warto omówić swoje dolegliwości z lekarzem prowadzącym, ponieważ na początku leczenia powinno się bacznie obserwować stan chorego. W przypadku leczenia zaburzeń lękowych, w zależności od indywidualnej
odpowiedzi pacjenta oraz tolerancji, lekarz może odpowiednio modyfikować dawki leku.
Reasumując, proszę skontaktować się z lekarzem, najlepiej drogą telefoniczną.

Magda (anonim, 37.249.5.)
około roku temu

Ja biorę egzyste ok 12 dni ale mam wrażenie że czuję się gorzej jakoś mnie w klacce piersiowej zaciska i w ogóle jakieś większe zdenerwowanie czy to jest możliwe po tych tabletkach

Podczas stosowania leku Egzysta, najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi są zawroty głowy i senność. Z zaburzeń natury psychicznych często pojawia się nastrój euforyczny, splątanie, drażliwość, zmniejszone libido, dezorientacja i bezsenność. Depresja, apatia, odhamowanie pojawiają się rzadko lub niezbyt często.
Reasumując, sugeruje porozmawiać z lekarzem, który przepisał lek. Wiele zależy od tego jak silne są te zaburzenia i w jakim celu został przepisany produkt leczniczy Egzysta.

Egzysta zawiera jako substancję aktywną pregabalinę, która wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwdrgawkowe. Lek stosowany jest w leczeniu bólu neuropatycznego, padaczki, a także zaburzeń lękowych.

Załączam ulotkę leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/89741/egzysta-kapsulki/ulotka

Polecam nasze artykuły:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/leki-na-zaburzenia-lekowe
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/co-zrobic-po-pierwszym-ataku-padaczki
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/leki-na-padaczke