---Diosmolyte - pytania

Dominik (anonim, 80.5.202.) Warszawa 2 lata temu

Czy mogę stosować Diazepam razem z Essentiale forte max, Siemieniem lnianym oraz Ostropestem?

Biorę od ponad 6 tygodni essentiale forte max z siemieniem oraz ostropestem a teraz mam przepisany diazepam 5mg na trzy dni.czy mogę stosować wszystko razem

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Jelita a wątroba

Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Według aktualnego piśmiennictwa medycznego nie powinno dochodzić do żadnych szkodliwych dla zdrowia czy działania leków interakcji pomiędzy wspomnianymi przez Pana preparatami.

Jednak nie powinno się przyjmować ich jednocześnie. Trzeba pamiętać, że błonnik zawarty w siemieniu lnianym zmniejsza wchłanianie leków i można je zażywać około dwie godziny po przyjęciu siemienia lnianego.

Diazepam to długo działająca pochodna benzodiazepiny. Lek wykazuje silne działanie przeciwdrgawkowe, uspokajające, przeciwlękowe, nasenne i rozluźniające mięśnie. Zazwyczaj stosuje się go wieczorem, 30 min. przed zaśnięciem.

W przyszłości zachęcam też do informowania lekarza prowadzącego o wszystkich stosowanych lekach i suplementach diety, co pozwoli na dobranie bezpiecznej i skutecznej farmakoterapii.

Zachęcam też na zapoznania się z artykułem:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/co-szkodzi-watrobie

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły