Anonim.  (anonim, 83.25.179.) Warszawa 3 lata temu

Czy płatki z siemieniem lnianym wpływają na skuteczność antykoncepcji?

Dzień dobry na śniadanie zjadłam płatki w których napisano że w składzie jest 5% siemienia lnianego nie był on zmielony, widziałam paręnaście ziarenek siemienia podczas jedzenia a potem wzięłam tabletkę antykoncepcyjna teraz biorę je 3 tydzień. Mam pytanie czy powinnam przyjąć druga tabletkę za jakiś czas ponieważ ta może się nie wchłonąć? Co mam zrobić jeśli dnia poprzedniego współżyłam z partnerem który skończył w mnie czy mam się obawiać ze skuteczność tabletek nie zostanie zachowana?

6 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anonim  (anonim, 83.25.179.) 3 lata temu

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

Najbezpieczniej będzie normalnie kontynuować przyjmowanie tabletek. Czyli jutro przyjąć kolejną tabletkę z substancją czynną o tej samej godzinie co zawsze i kontynuować do poniedziałku. W poniedziałek rozpocząć przyjmowanie tabletek placebo, a po tygodniu tabletek z substancją czynną z nowego blistra.

Anonim  (anonim, 83.25.179.) 3 lata temu

Biorę vibin mini już właściwie 6 miesiąc teraz biorę tabletki z 3 blistra od poniedziałku mam zacząć tabletki placebo. W dniu dzisiejszym przyjęłam swoją normalna tabletkę i tabletkę z nowego blistra dodatkowa.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

Proszę o sprecyzowanie jakie tabletki antykoncepcyjne Pani przyjmuje.

Anonim  (anonim, 94.254.139.) 3 lata temu

Okej a co w 0rzypadku kiedy wzięłam druga tabletkę z innego blistra ponieważ bałam soe że tamta się nie wchłonęła? Czy powinnam zacząć kolejny blister od niedzieli zamiast od poniedziałku?

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

Jest to znikoma ilość, która nie będzie miała wpływu na skuteczność antykoncepcji.

Więcej o tym na co uważać w codziennej diecie, podczas stosowania antykoncepcji, jest opisane w odpowiedzi na to pytanie: https://www.gdziepolek.pl/app/opinie-i-pytania/50768/vibin-jakie-produkty-zywieniowe-codziennego-uzytku-wplywaja-na-skutecznosc-anty

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły