Nataa (anonim, 93.105.178.) Warszawa 3 lata temu

Czy len jest dobry na żołądek i woreczek żółciowy?

Mam ostatnie pytanie czy lenjest dobry na zoladek i woreczek zolciowy

5 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Należy stosować 1 tabletkę na dobę przez 28 kolejnych dni, z czego przez pierwsze 24 dni powinno się korzystać z białych, aktywnych tabletek, natomiast przez 4 kolejne dni należy przyjmować jedną zieloną tabletkę placebo.

Zachęcam do zapoznania się z tym wpisen:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101505/slinda-tabletki-powlekane

Darja (anonim, 93.105.178.) 3 lata temu

Ok to jak doatalam teraz miesiaczke to tabletke wziąść! I brac je bez przerwy

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Jeśli nie stosowała Pani ostatnio innych form antykoncepcji, przyjmowanie tabletek należy rozpocząć w 1. dniu naturalnego cyklu miesiączkowego kobiety (tj. w pierwszym dniu krwawienia miesiączkowego). W przypadku takiego postępowania, stosowanie dodatkowej metody antykoncepcyjnej nie jest konieczne.

Jeśli miesiączka wystąpi rano, pierwszą tabletkę można wziąć od razu lub dopiero po popołudniu. Następnie tabletki należy przyjmować codziennie mniej więcej o tej samej porze, tak, aby odstęp czasu między kolejnymi dwoma tabletkami wynosił zawsze 24 godziny.

Natalia (anonim, 93.105.178.) 3 lata temu

To. Pania pisalam na temat slindy tabletek antykoncepcyjnych. Dzis dostane miesiaczke to dzis ja eziasc nawet po poludniu

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Tak, len może wykazywać korzystne działanie na przewód pokarmowy.
Olej lniany łagodnie pobudza wydzielanie żółci i opróżnianie pęcherzyka żółciowego. Siemię lniane wykazuje działanie ochronne na śluzówkę żołądka, łagodzi objawy refluksu itp.

Przesyłam również linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/6264/siemie-lniane-czy-mozna-pic-siemie-lniane-codziennie https://www.gdziepolek.pl/artykuly/trawienie-i-uklad-pokarmowy

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły