---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Asia (anonim, 95.160.32.) Warszawa 5 lat temu

Czy jeśli poczułam delikatne rozpuszczenie tabletki antykoncepcyjnej, ale zaraz ją połknęłam, to zadziała ona normalnie?

Czy jeśli poczułam delikatne rozpuszczenie tabletki antykoncepcyjnej ale zaraz odrazu ją połknęłam zadziała ona normalnie?

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Olga Sierpniowska

Olga Sierpniowska Farmaceutka

5 lat temu

Nie ma w mojej ocenie ku temu wskazań.

Asia (anonim, 95.160.32.) 5 lat temu

Czyli nie trzeba brać dodatkowej tabletki?

Olga Sierpniowska

Olga Sierpniowska Farmaceutka

5 lat temu

Nie ma informacji, aby delikatne rozpuszczenie się tabletki antykoncepcyjnej przed jej połknięciem miało wpływ na działanie. Przyczyną zmniejszonej skuteczności mogą być wymioty lub biegunka czy stosowanie leków wpływających na metabolizm wątrobowy. Więcej na ten temat:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły