Magda (anonim, 37.7.82.) Warszawa 4 lata temu

Jakie leki dostępne na receptę stosowane są w leczeniu nerwicy lękowej z zaburzeniami snu?

Jakie na receptę będą tabletki na nerwicę lękową z problemami snu.

5 odpowiedzi, 3 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.
Odpowiedź usunięta, ponieważ: nie jest związane z tematem.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

16 miesięcy temu

Do @Krystyna:

Nie ma przeciwwskazań do przyjmowania Thionerv podczas kuracji Relanium.

Na naszym portalu można porównać ceny preparatu Thionerv w aptekach internetowych oraz złożyć zamówienie z dostawą do domu lub odbiorem w aptece:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/89292/thionerv600-tabletki-powlekane/apteki

Krystyna (anonim, 89.68.233.) 16 miesięcy temu


Dzień dobry czy mogę brać thionerw i relanium razem dziękuję

Magda (anonim, 31.0.80.) 4 lata temu

Czy pramolan rownież ma takie zastosowanie?

Karolina Siayor-Pietrzak Farmaceuta

4 lata temu

Wśród leków wydawanych na receptę, wykorzystywanych w leczeniu objawów związanych z nerwicą lękową z problemami snu, stosuje się między innymi leki należące do grup leków przeciwdepresyjnych, uspokajających, przeciwlękowych czy nasennych. Wśród takich preparatów znajdziemy leki, których substancją czynną są między innymi:
trazodon, np. Trittico CR: https://www.gdziepolek.pl/produkty/80016/trittico-cr-tabletki diazepam, np. Relanium: https://www.gdziepolek.pl/produkty/66506/relanium-tabletki/ulotka doksepina, np. Doxepin Teva: https://www.gdziepolek.pl/produkty/24749/doxepin-teva-kapsulki/ulotka

Wymienione preparaty wydawane są wyłącznie z przepisu lekarza. W razie wystąpienia wymienionych przez Panią dolegliwości najlepiej skonsultować ze specjalistą, który po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu i badania, pomoże dobrać najbardziej odpowiedni lek lub leki.

Zachęcam również do lektury poniższych artykułów, w których znaleźć można więcej preparatów, stosowanych w wymienionych przez Panią dolegliwościach. Mogą się okazać pomocne i interesujące: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-poradzic-sobie-z-nerwica https://www.gdziepolek.pl/kategorie/stres-i-bezsennosc https://www.gdziepolek.pl/artykuly/leki-na-zaburzenia-lekowe https://www.gdziepolek.pl/artykuly/bezsennosc https://www.gdziepolek.pl/artykuly/skuteczne-sposoby-na-stres https://www.gdziepolek.pl/artykuly/depresja

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły