jork (anonim, 37.47.176.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Jaki jest zamiennik leku Estazolam bez recepty?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Proszę więc o udanie się z receptą do apteki. Nasz portal nie jest apteką. Nie sprzedajemy, nie zamawiamy, nie wykonujemy ani nie wysyłamy leków. Nie jesteśmy właścicielami aptek połączonych z naszym systemem.

Za pomocą GdziePoLek można sprawdzić dostępność leków w wybranej miejscowości w Polsce, zarezerwować je oraz odebrać we wskazanej aptece (leki na receptę oczywiście po jej okazaniu).

Szerzymy także treści o tematyce zdrowotnej i odpowiadamy na pytania pacjentów. Odpowiedzi publikujemy na forum "Zapytaj farmaceutę", nie odpisujemy mailowo.
Więcej informacji można uzyskać z naszego artykułu:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Piotr (anonim, 37.30.24.)
około 2 miesięcy temu

Estazole kupię

Piotr (anonim, 37.30.24.)
około 2 miesięcy temu

Kupię 2 ESTAZOLAM

Nie ma możliwości, aby zakupić lek taki jak Estazolam (zawierający środek psychotropowy) bez recepty, niezależnie od formy płatności. Jedynym wyjściem jest udanie się do lekarza po receptę. Przestrzegam przed poszukiwaniem możliwości zakupu tego typu leków od osób prywatnych czy w internecie. Więcej na ten temat:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/dlaczego-warto-kupowac-leki-tylko-w-aptece

Berta (anonim, 83.31.205.)
około 5 miesięcy temu

Estazolan 2 mg.bez recepty,gdzie od kogo kupię

Berta (anonim, 83.31.205.)
około 5 miesięcy temu

Chce kupić bez recepty,gdzie,gotówką.

Lek Estazolam nie ma zamienniku bez recepty. Jest to silnie działający preparat, dlatego też wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza, podobnie jak inne produkty z tej samej grupy terapeutycznej.

Dostępne bez recepty preparaty nie będą miały podobnego działania pod względem sposobu działania czy wywieranego efektu nasennego. Przykłady i propozycje preparatów, w tym dostępnych w sprzedaży odręcznej, które można zastosować w przypadku problemów ze snem można znaleźć w naszym artykule:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/bezsennosc

Stosowanie estazolamu przez dłuższy czas może prowadzić do uzależnienia psychicznego i fizycznego. Ryzyko rozwoju uzależnienia rośnie wraz ze zwiększaniem dawki i czasu stosowania. Jeśli uważa Pani/Pan, że ten problem może Pani/Pana dotyczyć, to należy skontaktować się z lekarzem, który pomoże ograniczyć stopniowo dawki leku i ewentualnie zaproponuje inne rozwiązanie na trudności z zasypianiem i snem.

jork (anonim, 37.47.176.)
około 5 miesięcy temu

Jaki lek na spanie o podobnym dzialaniu jak estazolam