Ryszard (anonim, 109.241.3.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy coś się zmieniło w składzie leku Estazolam 2 mg?

CO się zmieniło w składzie estazolam 2 my, lęk działał odpowiednio, teraz nie zasypiam po nim wcale, czuję ucisk serca i przygnębienie. Jak zdobyć ten poprzedni ? Farmaceuta i lekarz mówiąc, że to dokładnie to samo , ale organizm wie, co czuję.Moi znajomi mają te samę odczucia

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Z Działu Bezpieczeństwa Farmakoterapii firmy Polfa Tarchomin napłynęła odpowiedź, że nie zaszły żadne zmiany w procesie produkcji oraz składzie (nie nastąpiły zmiany substancji aktywnej i pomocniczych) produktu leczniczego Estazolam TZF. Zmiana dotyczy wyłącznie opakowania zewnętrznego i wynika z przepisów prawa związanych z obowiązkiem umieszczania na nich specjalnych kodów i zabezpieczeń.

Obecnie w naszej bazie w karcie leku Estazolam TZF widoczne są dwie karty - na lek w dawce po 20 tabletek i po 28 tabletek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/27740/estazolam-tzf-tabletki/apteki/w-warszawie
https://www.gdziepolek.pl/produkty/27740/estazolam-tzf-tabletki/apteki/w-polsce
Na rozwijanym menu w pasku pod mapką można zmieniać wielkość opakowania. Niestety nie potrafię odpowiedzieć, czy apteki które deklarują posiadanie opakowania po 20 tabletek posiadają je w "starej szacie graficznej".

Zachęcam do śledzenia poniższego wątku:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/12314/estazolam-dlaczego-firma-polfa-tarchomin-prawdopodobnie-zmienila-sklad-leku-est