Ząbkowanie

Wyrób medyczny

Anaftin Baby żel

Anaftin Baby to żel doustny o bananowym smaku do stosowania u ząbkujących dzieci. Zawiera substancje, które na powierzchni dziąseł tworzą warstwę ochronną, przez co chronią przed uczuciem dyskomfortu i podrażnieniami. Ponadto składniki aktywne łagodzą ból, a wyciąg z aloesu zmniejsza zaczerwienienie. Posiada silikonowy aplikator z wypustkami do masażu dziąseł.

Lek bez recepty

Bobodent żel

Bobdent to żel do stosowania podczas ząbkowania i w stanach zapalnych dziąseł, a także przy wyrzynaniu zębów mądrości. Zawiera znieczulającą lidokainę i naturalny wyciąg z rumianku i tymianku o działaniu antyseptycznym. Preparat łagodzi ból i stany zapalne dziąseł.

Lek bez recepty

Calgel żel

Calgel to żel do stosowania na dziąsła u dzieci podczas ząbkowania, a także u dorosłych podczas wyrzynania zębów mądrości i w stanach zapalnych dziąseł. Zawiera substancje miejscowo znieczulające, dzięki czemu łagodzi ból i zmniejsza uczucie dyskomfortu oraz. Ponadto wykazuje niewielkie działanie odkażające i hamuje stan zapalny.

Lek bez recepty

Camilia płyn

Camilia to homeopatyczny roztwór doustny do stosowania podczas bolesnego ząbkowania u niemowląt.

Inne

Cannon Babysafe Baby Items Collection - Gryzaki Oziębiające Ciasteczko gryzak

Inne

Cannon Babysafe Baby Items Collection - Gryzaki Oziębiające Kaczka gryzak

Inne

Cannon Babysafe Baby Items Collection - Gryzaki Oziębiające Miś gryzak

Inne

Cannon Babysafe Baby Items Collection - Gryzaki Oziębiające Rączka gryzak

Inne

Canpol Babies - Gryzak Elastyczny 2/142 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/142 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Elastyczny 2/843 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/843 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Elastyczny 2/844 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/844 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/204 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/204 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/205 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/205 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/207 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/207 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/215 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/215 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/217 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/217 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/221 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/221 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/224 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/224 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/295 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/295 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/829 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/829 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/830 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/830 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/869 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny 2/869 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny Dwukolorowy 2/812 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny Dwukolorowy 2/812 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny Dwukolorowy 2/865 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny Dwukolorowy 2/865 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Inne

Canpol Babies - Gryzak Wodny Z Grzechotką Czarodziejska Różdżka gryzak

Canpol Babies - Gryzak Wodny Z Grzechotką Czarodziejską wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Grzechotka Z Gryzakiem Wodnym 2/225 gryzak

Canpol Babies - Gryzak Z Gryzakiem Wodnym 2/225 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Grzechotko-Gryzak 2/132 gryzak

Canpol Babies - Grzechotko-Gryzak 2/132 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Inne

Canpol Babies - Grzechotko-Gryzak 2/604 gryzak

Canpol Babies - Grzechotko-Gryzak 2/604 wykonany został z miękkiego tworzywa i wypełniony wodą destylowaną. Schłodzony przynosi ulgę i łagodzi dolegliwości bólowe oraz swędzenie towarzyszące ząbkowaniu. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w rączkach.

Wyrób medyczny

Dentibaby żel

Produkt w kategorii: przewód pokarmowy i metabolizm, preparaty stomatologiczne, preparaty stomatologiczne (kategoria ATC A01AD).

Lek bez recepty

Dentinox N żel

Dentinox N to żel o kompleksowym składzie do stosowania u ząbkujących dzieci, w stanach zapalnych dziąseł, a także podczas wyrzynania zębów mądrości. Zawiera znieczulającą lidokainę oraz naturalny wyciąg z rumianku o działaniu antyseptycznym. Łagodzi dolegliwości bólowe, swędzenie oraz hamuje stan zapalny.

Kosmetyk

Dento Sept A Mini aerozol

Dento Sept A Mini to aerozol doustny o kompleksowym składzie do stosowania w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych. Zawiera liczne substancje o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym oraz kojących ból i podrażnienia. Ponadto witaminy wspomagają regenerację błony śluzowej, a gliceryna zapewnia odpowiednie nawilżenie. Smak malinowy.

Kosmetyk

Kin Baby żel do zębów

Kin Baby to żel o malinowym smaku do stosowania podczas ząbkowania u niemowląt. Zawiera naturalny wyciąg z rumianku i szałwii lekarskiej, które działają antyseptycznie, łagodzą podrażnienia i odświeżają. Ponadto zawarta witamina B6 wspomaga regenerację błony śluzowej jamy ustnej i wykazuje działanie przeciwzapalne.

Kosmetyk

Pansoral Żel Na Ząbkowanie Dla Niemowląt żel

Produkt w kategorii: przewód pokarmowy i metabolizm, preparaty stomatologiczne, preparaty stomatologiczne (kategoria ATC A01AD).

 

Ząbkowanie to zazwyczaj uciążliwy okres dla niemowlęcia. Mogą temu towarzyszyć nieprzyjemne objawy takie jak ból i swędzenie dziąseł, obfite ślinienie.

Dolegliwości te mogą powodować rozdrażnienie, płacz i bezsenność u dziecka.

Dostępne preparaty do stosowania miejscowego łagodzą ból i podrażnienia jamy ustnej, a gryzaki zmniejszają swędzenie.


ostatnia zmiana: 09.01.2019 13:42:07

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie ząbkowanie odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.