Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym 100 mililitrów jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 16,69 zł do 30,83 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Ibufen

Więcej informacji o Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym:

Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym stosuje się w leczeniu bólu i gorączki różnego pochodzenia, w tym również w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen - substancja należąca do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Preparat przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Najnowsze wiadomości o Ibufen

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibufen

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibufen

Czy lek Cetraxal plus można łączyć z Paracetamolem lub Ibufenem?
Czy lek Cetraxal plus można łączyć z paracetamolem lub ibufenem
odpowiada Marta Janocha

Cytując Charakterystykę Produktu Leczniczego: "nie zostały przeprowadzone żadne badania interakcji leku Cetraxal Plus z innymi lekami. Z uwagi na nieistotne stężenie osoczowe obserwowane po stosowaniu...

Czy leki stosowane w przebiegu infekcji mogą spowodować zwiększony apetyt u dziecka?
Dzień dobry, moja 2 letnia córka przez 3 ostatnie tygodnie chorowala miala pseudokrupa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie uc...
odpowiada Olga Sierpniowska

Z Pani wpisu wynika, że córka w krótkim czasie przyjęła co najmniej kilkanaście różnych leków i przeszła kilka poważnych infekcji. Obawiam się, że w tej sytuacji stwierdzenie z całą pewnością, że wzmo...

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Dzień dobry, preparaty Kostarox i Roticox zawierają w składzie etorykoksyb. Rzeczywiście zarówno etorikoksyb, jak i ibuprofen zaliczane są do jednej, ale dosyć pojemnej grupy leków przeciwbólowych ...

Czy istnieje odpowiednik Ibum?
Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maj...
odpowiada Antonina Kłudkiewicz

Dzień dobry, Jeśli jest to Ibum "zwykły" 200mg ibuprofenu - zielone kapsułki, to jest to niższa kapsułkowana dawka. Preparat spokojnie może zostać zamieniony na inny, pod warunkiem zachowania dawki ...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibufen

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibufen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym.

Powiązane artykuły Ibufen

Czy wysłać dziecko na ospa party?
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Wysypka, świąd i gorączka - to może być ospa wietrzna. Co jest bezpieczniejsze dla naszego dziecka - ospa party czy szczepienie? Przeczytaj o objawach, powikłaniach, leczeniu oraz zapobieganiu ospie wietrznej.


Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom oraz różnego typu infekcjom. W apteczce warto mieć lek w postaci syropu, czy czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.


Produkty Polpharma
Jakub Piwko Produkty Polpharmy mają według publikowanych rankingów największą łącznie sprzedaż w aptekach. Patrząc tylko na produkty bez recepty, Polpharma nie jest liderem, niemniej znajduje się w grupie trzech największych firm w tym segmencie.


Jakie leki przeciwbólowe stosować?
Olga Sierpniowska, mgr farm. Ból to doświadczenie, którego każdy z nas pragnie uniknąć. Chociaż pełni on ważną funkcję ostrzegawczą, jeśli jest nasilony lub przewlekły - staje się doznaniem wyłącznie negatywnym. Ból zabiera radość życia, ogranicza, a czasami nawet uniemożliwia codzienną aktywność. Jak walczyć z bólem?


} ;