Paracetamol Hasco cena i dostępność w aptekach w całym kraju

zawiesina

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 12 pytań

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Hasco i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Hasco 150 gramów jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 7,99 zł do 13,29 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Paracetamol

Więcej informacji o Paracetamol Hasco:

Paracetamol Hasco to zawiesina doustna zwierająca paracetamol. Wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Stosowany w gorączce występującej podczas przeziębienia, grypy i chorób weku dziecięcego, a także w leczeniu bólu różnego pochodzenia o małym lub umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zęba, mięśni, stawów, kości, w zapaleniu ucha, urazach i po zabiegach chirurgicznych). Do stosowania u dzieci powyżej 3. miesiąca życia. Preparat dostępny bez recepty.

Najnowsze pytania Paracetamol

Czym zastąpić lek Naproxen 500 tabletki, w przypadku problemów z żołądkiem?
Czym zastąpić tabletki naproxem5oo hasco mam problem z zoladkiem
odpowiada Katarzyna Domagała

Rzeczywiście, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NPLZ), do których należy między innymi naproksen, są niebezpieczne dla osób z chorobą wrzodową żołądka. Dlaczego tak się dzieje? Otóż hamują one synt...

Czy lek Zaldiar Effervescent posiada odpowiedniki dostępne bez recepty?
Dzień dobry. Czy znacie może jakieś zamiennik Zaldiar Effervescent, 37,5 mg + 325 mg, tabletki musujące który można dostać bez recepty? Z góry dzięku...
odpowiada Katarzyna Domagała

Zaldiar Effervescent to tabletki musujące zawierające 37,5 mg tramadolu oraz 325 mg paracetamolu w składzie, stosowane w leczeniu bólu o średnim i mocnym nasileniu. Załączam ulotkę leku: https://www...

Czy Kidofen Duo jest dostępny bez recepty?
W lutym tego roku kupiłam kidofen duo bez recepty .(farmaceuta oddał mi receptę bo lek jest od jakiegoś czasu bez recepty) dziś planowałam zakupić pon...
odpowiada Katarzyna Domagała

Kidofen Duo jest to połączenie ibuprofenu i paracetamolu (100mg+125mg/5ml), dzięki czemu preparat wykazuje silniejsze działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Preparat można stosować u dzieci od 2...

Czy preparaty Fervex i Gripex obniżają skuteczność antykoncepcyjną pigułek Leverette?
Czy fervex/gripex obniża działanie pigułki antykoncepcyjnej Leverette?
odpowiada Karolina Zygmunt

Gripex oraz Fervex są lekami stosowanymi w celu załagodzenia różnych objawów przeziębienia, zawierają zatem połączenia kilku substancji aktywnych. Gripex (oraz Gripex Max) w tabletkach zawiera paracet...

Czy ibuprofen lub paracetamol osłabiają działanie systemu Ginoring?
Czy ibuprofen lub paracetamol osłabiają działanie ginoringu?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Nie ma przeciwwskazań do jednoczesnego doraźnego stosowania leków przeciwbólowych z paracetamolem lub ibuprofenem w trakcie terapii antykoncepcyjnej z użyciem systemu Ginoring. Nie opisano sytuacji,...

Czy pijąc siemię lniane mogę zażyć paracetamol?
Gdy wpije siemie liane to moge wziasc paracetamol
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Wywar z nasion lnu ma szereg korzystnych właściwości, takich jak m.in. działanie osłonowe na żołądek i dwunastnicę, zmniejsza dolegliwości wywołane przez chorobę wrzodową i ochrania śluzówkę przed pod...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Hasco (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Hasco.

Powiązane artykuły Paracetamol

Czy wysłać dziecko na ospa party?
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Wysypka, świąd i gorączka - to może być ospa wietrzna. Co jest bezpieczniejsze dla naszego dziecka - ospa party czy szczepienie? Przeczytaj o objawach, powikłaniach, leczeniu oraz zapobieganiu ospie wietrznej.


Sposoby na bolesne ząbkowanie
Olga Sierpniowska, mgr farm. Wreszcie są – pierwsze ząbki Twojego dziecka! Niektóre maluchy etap ząbkowania przechodzą bezproblemowo. Inne wyraźnie cierpią i odczuwają dyskomfort, który udziela się także rodzicom. Jak pomóc malcowi przetrwać okres wyrzynania się mleczaków?


Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom, może być to ból ucha lub też wiele innych. Warto wiedzieć, jak sobie poradzić w tych sytuacjach.


} ;