Paracetamol Aflofarm cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Aflofarm i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Aflofarm 100 mililitrów jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 4,90 zł do 12,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Paracetamol

Więcej informacji o Paracetamol Aflofarm:

Paracetamol Aflofarm to zawiesina doustna o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Preparat łagodzi objawy przeziębienia i grypy, a także bóle różnego pochodzenia, takie jak ból głowy czy zęba po zabiegach stomatologicznych i podczas ząbkowania. Do stosowania powyżej 3 miesiąca życia.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Czy tabletki Ibum, Solpedine oraz Relpax osłabiają skuteczność Orlifique?
Czy tabletki przeciwbólowe np. Ibum mogą zmniejszyć działanie tabletek?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, tabletki z ibuprofenem nie zmniejszają skuteczności leku Orlifique, ale te z paracetamolem (np. Apap) w dawce powyżej 3 g na dobę (6 tabletek po 500 mg), już tak. Pełną listę środków, które os...

Jaki jest najszybciej działający lek na napięciowy ból głowy?
Najszybciej działające leki na napięciowy ból głowy to paracetamol, deksketoprofen? Chodzi o takie o najszybszym Tmax i udowodnieniu(bo np nie widział...
odpowiada Olga Sierpniowska

Czas po jakim lek osiągnie stężenie maksymalne jest zależny nie tylko od substancji czynnej, ale i od postaci leku. Informacji dotyczących czasu, po jakim osiągane jest maksymalne stężenie leku oso...

Czy Gripex Hot wpływa na skuteczność Axia Conti?
Witam, czy gripex hot w saszetkach obniża skutecznosc Axia Conti? Tabletki biorę codziennie o 8:45, a jedna saszetke gripexu, który zawiera : Paracet...
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, Gripex Hot nie wpływa na skuteczność antykoncepcji pod warunkiem, że nie jest stosowany w ilości większej niż 4 saszetki na dobę. Pełną listę środków, które mogą wpływać na skuteczność antykon...

Czy podczas kuracji lekiem Recigar mogę przyjąć Ibuprom Zatoki, Theraflu Extragrip i syrop Levopront?
Czy pod czas kuracji lekami recigar moge brac ibuprom zatoki tera flu extra grip i syro na noc levopront
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie zaleca się łączenia leków Ibuprom Zatoki, Theraflu ExtraGrip, syropu Levopront podczas terapii lekiem Recigar. Proszę mieć jednak na uwadze, że terapia lekiem Recigar może wywoływać ból głowy, ...

Czy mogę równocześnie zastosować paracetamol oraz ibuprofen?
U osob od jakiego wieku można połączyć paracetamol i ibuprofen w celu osiągnięcia silniejszego działania przeciwbólowego, jeśli monoterapia jednym z n...
odpowiada Ewa Pilch

Nie ma określonego konkretnego wieku, od którego można stosować ibuprofen (np. Ibuprom) z paracetamolem (np. Apap) równocześnie. Paracetamol można podawać dziecku od pierwszych dni życia, natomiast...

Czy 2 tabletki leku Panadol Extra osłabiają skuteczność Vines?
czy jeśli zdążyłam tabletke vines A 30 minut później 2 tabletki panadol extra to mogą one mieć wpływ na działanie tabletki vines?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, 2 tabletki leku Panadol Extra nie mają wpływu na skuteczność Vines. Pełną listę środków, które mogą wpływać na skuteczność antykoncepcji hormonalnej, znajdzie Pani tutaj: - https://www.gdziep...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Aflofarm (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Aflofarm.

Powiązane artykuły Paracetamol

Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom oraz różnego typu infekcjom. W apteczce warto mieć lek w postaci syropu, czy czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.


Produkty Aflofarm
Jakub Piwko

Aflofarm to jeden z polskich liderów rynku leków bez recepty (OTC) oraz suplementów diety. U źródeł sukcesu firmy, jak też towarzyszących jej kontrowersji, leży agresywne wykorzystanie reklamy telewizyjnej do promocji produktów.


} ;