Ból i gorączka

Lek bez recepty

Apap tabletki powlekane

Apap to tabletki powlekane zawierające paracetamol przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Lek bez recepty

Apap Ból i Gorączka C Plus tabletki musujące

Apap Ból i Gorączka C Plus to tabletki powlekane zawierające paracetamol i witaminę C. Przeznaczony do łagodzenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Lek bez recepty

Apap Extra tabletki powlekane

Apap Extra to tabletki powlekane zawierające paracetamol w zwiększonej dawce. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Lek bez recepty

Apap Przeziębienie proszek (do wytworzenia płynu)

Apap Przeziębienie to złożony preparat łagodzący objawy przeziębienia i grypy. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje wodnisty katar. Dodatkowo zawiera witaminę C o działaniu antyoksydacyjnym.

Lek bez recepty

Aspirin tabletki

Aspirin to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do leczenia bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz przeciwgorączkowo. Lek dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Aspirin C tabletki musujące

Aspirin C to preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy oraz kwas askorbinowy. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, można go stosować także jako lek przeciwgorączkowy. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Aspirin C Forte tabletki musujące

Aspirin C to preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy oraz kwas askorbinowy w zwiększonej dawce. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, można go stosować także jako lek przeciwgorączkowy. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Aspirin Complex granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia chłodnego napoju. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ponadto pseudoefedryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Preparat do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Lek bez recepty

Aspirin Complex Hot granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia gorącego napoju. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ponadto pseudoefedryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Preparat do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Lek bez recepty

Aspirin Effect granulat (do wytworzenia płynu)

Aspirin Effect to granulat do rozpuszczania. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Wskazany do stosowania w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy oraz bólu różnego pochodzenia. Lek dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Aspirin Pro tabletki powlekane

Aspirin Pro to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do objawowego leczenia w gorączce oraz bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Aspirin Ultra Fast tabletki musujące

Aspirin Ultra Fast to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zębów, mięśni i stawów) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Codipar tabletki

Lek przeciwbólowy zawierający paracetamol. Preparat stosuje się w bólach różnego pochodzenia, m.in. bólu głowy, zębów, kości, stawów, a także w bolesnym miesiączkowaniu.

Lek bez recepty

Efferalgan tabletki musujące

Efferalgan to tabletki musujące zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Lek bez recepty

Efferalgan Forte tabletki musujące

Efferalgan Forte to tabletki musujące zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Efferalgan Vitamin C tabletki musujące

Efferalgan Vitamin C to tabletki musujące łagodzące gorączkę i bóle głowy, mięśni, stawów. Zawiera paracetamol i witaminę C. Do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Fervex granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia.

Lek bez recepty

Fervex D granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex D to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia. Lek nie zawiera cukru i może stosowany u chorych na cukrzycę.

Lek bez recepty

Fervex O Smaku Malinowym granulat (do wytworzenia płynu)

Fervex o smaku malinowym to granulat do rozpuszczania kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz feniraminę, która zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia zatkany nos, zmniejsza kichanie i łzawienie. Dodatkowo zawartość witaminy C wspomaga łagodzenia objawów grypy i przeziębienia.

Lek bez recepty

FluControl HOT proszek (do wytworzenia płynu)

Flucontrol Hot to proszek do sporządzana roztworu o kompleksowym składzie. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz składniki zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje katar, udrożnia zatkany nos i zmniejsza łzawienie oczu. Stosowany do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

FluControl MAX tabletki powlekane

Flucontrol Max to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawiera zwiększoną dawkę paracetamolu o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz składniki zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje katar, udrożnia zatkany nos i zmniejsza łzawienie oczu. Stosowany do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Gripex tabletki powlekane

Grpiex to tabletki powlekane. W skład preparatu wchodzi paracetamol, dekstrometorfan oraz pseudoefedryna. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Lek bez recepty

Gripex Hot proszek (do wytworzenia płynu)

Gripex Hot to saszetki do rozpuszczania w wodzie. W skład preparatu wchodzi paracetamol, dekstrometorfan oraz fenylefryna. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Lek bez recepty

Gripex Hot Max proszek (do wytworzenia płynu)

Gripex Hot Max to saszetki do rozpuszczania w wodzie. W skład preparatu wchodzą zwiększone dawki paracetamolu, dekstrometorfanu oraz fenylefryny. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Lek bez recepty

Gripex Max tabletki powlekane

Gripex Max to tabletki powlekane. W skład preparatu wchodzą zwiększone dawki paracetamolu, dekstrometorfanu oraz pseudoefedryny. Substancje te działają przeciwbólowo, przeciwkaszlowo i udrożniają zatkany nos. Łagodzą objawy przeziębienia, grypy, mogą być także pomocne w zapaleniu zatok.

Lek bez recepty

Ibum kapsułki

Ibum to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Przeznaczony do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o lekkim i umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, zębów, mięśni i stawów, menstruacyjne. Preparat OTC dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibum Express kapsułki

Ibum Express to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Lek ten stosowany jest słabych/umiarkowanych bólach, np. migrenowych, nerwobólach, także w bolesnym miesiączkowaniu. Preparat OTC, dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibum Forte kapsułki

Ibum Forte to miękkie kapsułki zawierające ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Przeznaczony do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o lekkim i umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, zębów, mięśni i stawów, menstruacyjne. Preparat OTC dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibuprom tabletki powlekane

Ibuprom to tabletki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu i gorączki. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibuprom Max drażetki

Ibuprom Max to drażetki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibuprom Max Sprint kapsułki

Ibuprom Max Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibuprom RR tabletki powlekane

Ibuprom RR to tabletki powlekane do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Ibuprom Sprint kapsułki

Ibuprom Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Metafen tabletki

W skład preparatu Metafen wchodzą: ibuprofen oraz paracetamol. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i można go stosować w bólach o różnym pochodzeniu, np. lędźwiowo-krzyżowych, migrenowych czy kostno-stawowych.

Lek bez recepty

Metafen Zatoki tabletki

Metafen Zatoki to tabletki stosowane w leczeniu objawów związanych z zapaleniem zatok. Zawiera ibuprofen zmniejszający reakcję zapalną i działa przeciwbólowo. Dodatkowo zawiera pseudoefedrynę , która obkurcza naczynia śluzówki, dzięki czemu udrożnia zatkany nos i zmniejsza ilość wydzieliny. Preparat odpowiedni dla wegetarian.

Lek bez recepty

Nurofen tabletki powlekane

Nurofen to lek przeciwbólowy zawierający ibuprofen, zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek stosuje się w leczeniu słabego/umiarkowanego bólu oraz gorączki różnego pochodzenia.

Lek bez recepty

Nurofen Antigrip tabletki powlekane

Nurofen Antigrip to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Lek bez recepty

Nurofen Express Forte kapsułki

Nurofen Express Forte to kapsułki miękkie zawierające ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu. Łagodzi bóle głowy, kostno-stawowe, menstruacyjne, zębów, pourazowe, a także gorączkę w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek OTC dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Nurofen Forte tabletki powlekane

Nurofen Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen w dawce 400 mg. Jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym do stosowania łagodnym i umiarkowanym bólu głowy, mięśni, stawów, podczas miesiączkowania, w czasie grypy i przeziębienia. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Lek dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Nurofen Plus tabletki powlekane

Złożony lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen i kodeina. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Lek bez recepty

Nurofen Ultima tabletki powlekane

Nurofen Ultima to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz ibuprofen o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu umiarkowanego bólu różnego pochodzenia (bóle mięśni, stawów, migrenowe, menstruacyjne). Łagodzi również objawy przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Panadol tabletki powlekane

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, zawierający paracetamol. Preparat zaleca się w leczeniu bólu różnego pochodzenia, a także w stanach przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Polopiryna C tabletki musujące

Polopiryna C to tabletki musujące, które zawierają kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz witaminę C. Składniki te łagodzą objawy przeziębienia i grypy.

Lek bez recepty

Polopiryna Complex proszek (do wytworzenia płynu)

Preparat Polopiryna Complex zawiera 3 składniki aktywne: kwas acetylosalicylowy, fenylefrynę oraz chlorfeniraminę. Preparat łagodzi objawy przeziębinia i grypy, a ponadto udrażnia przewody nosowe i hamuje łzawienie z oczu.

Lek bez recepty

Polopiryna Max tabletki powlekane

Substancja aktywna preparatu to kwas acetylosalicylowy w dawce 500 mg. Substancja ta wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, przez co może być stosowana w leczeniu dolegliwości bólowych, a także w chorobach reumatycznych (pod kontrolą lekarza).

Lek bez recepty

Polopiryna Max Hot proszek (do wytworzenia płynu)

Preparat złożony, zawierający kwas acetylosalicylowy, kwas askorbinowy oraz kofeinę. Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, można go stosować w przeziębieniu i grypie.

Lek bez recepty

Polopiryna S tabletki rozpuszczalne

Polopiryna S to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy w dawce 300 mg, który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Stosuje również w leczeniu i profilaktyce zawału mięśnia sercowego oraz w chorobach reumatycznych (pod kontrolą lekarza). Preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Lek bez recepty

Scorbolamid drażetki

Scorbolamid to drażetki o kompleksowym składzie. Zawierają rutozyd i witaminę C, które skracają przebieg przeziębienia i grypy oraz salicylamid o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

Lek bez recepty

Scorbolamid Extra tabletki powlekane

Scorbolamid to drażetki o kompleksowym składzie. Zawierają rutozyd i witaminę C, które skracają przebieg przeziębienia i grypy oraz salicylamid o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Dodatkowo cynk wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego.

Lek bez recepty

Scorbolamid Extra Hot granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Scorbolamid Extra Hot to saszetki o kompleksowym składzie. Zawierają rutozyd i witaminę C, które skracają przebieg przeziębienia i grypy oraz salicylamid o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Dodatkowo cynk wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego.

Lek bez recepty

Theraflu Extragrip proszek (do wytworzenia płynu)

Theraflu Extragrip to saszetki do rozpuszczania łagodzące dolegliwości, które towarzyszą przeziębieniu lub grypie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie. Dodatkowo feniramina wykazuje działanie przeciwalergiczne, zmniejsza kichanie i łzawienie.

Lek bez recepty

Theraflu Max tabletki powlekane

Theraflu Max to tabletki łagodzące dolegliwości w obrębie zatok. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie.

Lek bez recepty

Theraflu Max proszek (do wytworzenia płynu)

Theraflu Max to saszetki do rozpuszczania łagodzące dolegliwości, które towarzyszą przeziębieniu lub grypie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz gwajafenazynę, która działa wykrztuśnie, a fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie.

Lek bez recepty

Theraflu Max kapsułki

Theraflu Max to kapsułki łagodzące dolegliwości, które towarzyszą przeziębieniu lub grypie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz gwajafenazynę, która działa wykrztuśnie, a fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie.

Lek bez recepty

Theraflu Max Grip proszek (do wytworzenia płynu)

Theraflu Max Grip to saszetki do rozpuszczania, które łągodzą dolegliwości towarzyszące przeziębieniu lub grypie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa, kichanie i udrożniającą zatkany nos. Dodatkowo witamina C wspomaga organizm w walce z infekcją.

Lek bez recepty

Theraflu Przeziębienie proszek (do wytworzenia płynu)

Theraflu Przeziębienie to saszetki łagodzące dolegliwości grypy i przeziębienia. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrożnia nos i ułatwia oddychanie.

Lek bez recepty

Upsarin C tabletki musujące

Upsarin C to tabletki musujące, które zawierają kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz witaminę C. Składniki te łagodzą objawy przeziębienia i grypy.

Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.

Aby obniżyć temperaturę ciała oraz pozbyć się bólu, możemy spróbować domowych sposobów, a także rozważyć zastosowanie produktów z apteki dostępnych bez recepty, które mogą zawierać m.in. niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. ibuprofen, kwas acetylosalicylowy), paracetamol, a także połączenia kilku substancji, zwykle w postaci tabletek lub proszku do rozpuszczania.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 15.05.2019 12:50:39

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego poziomu OB oraz utrzymującego się stanu podgorączkowego?
Jeszcze mam jedno takie pytanko bo cały czas mam temperaturę 36.9 do 37.3 od 8 rano do 23 rtg płuc ok rtg zatok ok wyniki z krwi ok tylko ob 13 co to...
odpowiada Katarzyna Domagała

Jaki jest najsilniejszy lek przeciwbólowy?
Jaki jest najsilniejszy lek przeciwbólowy?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jaka jest bezpieczna dawka Aspiryny?
jaka jest bezpieczna dawka aspiryny ?
odpowiada Andrzej Polski

Jaka jest najlepsza dawka Aspiryny?
Jaka jest najlepsza dawka aspiryny
odpowiada Andrzej Polski

Jaka jest najlepsza dawka Aspiryny?
Jaka jest najlepsza dawka aspiryny?
odpowiada Andrzej Polski

Jakie skutki uboczne wywołuje Aspiryna?
jakie skutki ma aspiryna
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie ból i gorączka odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.