← powrót do głównej strony opinii i pytań

Zakioane (anonim, 37.30.32.)
około miesiąca temu, Polska

Gdzie kupię Linea Meno?

Chce kupić Linea meno

Z informacji jakie przed chwilą udało mi się uzyskać z działu handlowego firmy Aflofarm, producenta suplementów diety z serii Linea wynika, iż na ten moment preparat Linea Meno nie jest produkowany. Z serii Linea dostępny jest natomiast suplement o podobnym składzie, dostępny pod nazwą Linea 40+. Dostępność można sprawdzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/43718/linea-40-tabletki/apteki/w-polsce

Linea 40+ i Linea Meno różnią się nieco składem, np. Linea 40+ nie ma w swoim składzie wyciągu z szyszek chmielu, który wykazuje m.in. działanie uspokajające i wyciszające, zawiera natomiast chrom, który wspomaga odchudzanie, regulując poziom cukru we krwi.

Firma nadal posiada w sprzedaży podobny produkt wspomagający odchudzanie, w postaci tabletek do ssania zawierających w swoim składzie, tak jak Linea, wyciąg z Garcinia cambogia - preparat dostępny jest pod nazwą Apetiblock. Z uwagi na nieco odmienny skład, produkt ten nie może być jednak traktowany jako zamiennik.

Dostępność suplementu diety Apetiblock można sprawdzić tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/87904/apetiblock-tabletki-do-ssania-gryzienia-zucia/apteki/w-polsce

Z uwagi na brak na rynku suplementu diety Linea Meno, można zastosować Linea 40+ lub np. Abetiblock w połączeniu z suplementem o działaniu wyciszającym i uspokajającym np. Positivum.

Proszę pamiętać, iż suplementy diety nie mają działania leczniczego, a jedynie wspomagają codzienną dietę i nie mogą być stosowane jako substytut zbilansowanej, zdrowej diety oraz codziennej aktywności fizycznej, o czym pisaliśmy tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/czym-roznia-sie-leki-od-suplementow

Przesyłam linki do materiałów, które mogą okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/rosliny-na-odchudzanie-i-oczyszczanie
https://www.gdziepolek.pl/tematy/menopauza-jak-zmniejszyc-dolegliwosci
https://www.gdziepolek.pl/tematy/odchudzanie