Asia (anonim, 5.173.81.)
około 23 dni temu, Warszawa

Czy ból w podbrzuszu i ból pleców mogą świadczyć o ciąży?

Jestem w połowie 5 opakowania tabletek Atywia Daily. Wczoraj dolegało mi dość silne kłucie w dolnej części brzucha. Dziś jest to ból mniejszy i bardziej przypominający ten przed okresem (pobolewają tez plecy). Dodam, ze nie pominęłam żadnej tabletki i nie działo się nic co mogło zakłócić ich działanie. Czy te bóle mogą być zwykłym skutkiem ubocznym tabletek? Czy może być to jednak ciąża? Proszę o odpowiedz bo bardzo mnie to martwi.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Do @Asia:
Zachęcam do zapoznania się z wpisem o podobnej tematyce:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/21478/vines-czy-wodnisty-sluz-z-pochwy-moze-swiadczyc-o-owulacji-jesli-przyjmuje-tab

Aby jednoznacznie zdiagnozować przyczynę bólu brzucha, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

Asia (anonim, 89.64.56.)
około 22 dni temu

Oraz czy wspomniany ból brzucha mógł wynikać z pozycji w czasie stosunku? Dzień wcześniej zanim wystąpił ból kochałam się z partnerem od tylu, a czytałam ze to może na następny dzień powodować dolegliwości i pobolewanie podbrzusza

Asia (anonim, 89.64.56.)
około 22 dni temu

Jestem 10 dni przed okresem (krwawieniem z odstawienia), dziś pojawiło się u mnie dużo wodnistego białego śluzu, jest on bezwonny i nic mnie nie piecze. Ból brzucha ustał. Czy ten śluz tez może mieć związek z tabletkami? W poprzednich cyklach miewałam takie dni z duża ilością wodnistego śluzu.

K (anonim, 5.173.200.)
około 22 dni temu

Ja takie bóle mam przed okresem i podczas. Także może to to.

Pierwsze objawy ciąży pojawiają się około 6 jej tygodnia. Jeśli podejrzewa Pani, że mogło dojść do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy, gdyż ból brzucha i pleców nie są objawami, po których można zdiagnozować ciążę:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/test-ciazowy-jaki-wybrac-i-kiedy-zrobic

Opisane objawy mogą być skutkiem ubocznym tabletek, jednak proponowałabym udać się na kontrolne badanie do ginekologa, który pomoże ustalić, czym może być spowodowany stan Pani zdrowia.