Anonim (anonim, 89.230.67.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić jeśli mam żyłki na piersiach i pochwa jest zaczerwieniona?

Witam. Mam pewien problem ale nie wiem czy jest to związane z zażywaniem tabletek. Otóż mam dzisiaj 17 dzień cyklu. Zauważyłam dzisiaj mała ilość delikatnie różowego śluzu i zastanawiam się czy to może być spowodowane hormonami czy może być to inna przyczyna. Zauważyłam tez zmianę w piersiach: mam dużo niebieskich żyłek i na brodawkach pojawiło się kilka krostek o kolorze skóry. Do tego moja pochwa jest zaczerwieniona i dodam ze w 5 dniu cyklu nie przyjęłam tabletki. Czy to wszystko może byc ze sobą powiazane? Prosze o pomoc

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nie powinna Pani się martwić, a udać na konsultację ginekologiczną. Zmartwienie nic nie pomoże.

Anonim (anonim, 89.230.67.)
około 5 miesięcy temu

Witam pisze znowu ponieważ jestem zaniepokojona. Próbowaliśmy z partnerem odbyć dziś stosunek jednak odczuwałam dosyć mocne pieczenie i musieliśmy przerwać. Teraz zauważyłam na bieliźnie trochę krwi ale takiej bardziej różowej, na pewno jest jej troszkę więcej niż rano ale i tak jest to mała ilość. Czy powinnam się martwić tymi wszystkimi objawami i co zrobić w takiej sytuacji?

Średnio tego typu objawy mogą pojawiać się na 3-4 tygodnie od zapłodnienia. Aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę, proszę wykonać test ciążowy z apteki.

Anonim (anonim, 89.230.67.)
około 5 miesięcy temu

A czy to możliwe żeby tak szybko były jakieś objawy?

Jeśli stosunek odbył się w dniu, w którym pominęła Pani tabletkę i w dodatku nie przyjęła jej Pani z opóźnieniem, to mogło dojść do zapłodnienia.

W takiej sytuacji należy skonsultować się z ginekologiem.

Anonim (anonim, 89.230.67.)
około 5 miesięcy temu

Na wiosnę zaczęłam brać pierwsze opakowanie, później przez wakacje na 3 miesiące zrobiłam przerwe i biorę od nowa od września. Nie jestem do końca pewna co do tego stosunku ale na 90% był to dzień kiedy pominęłam tabletkę (przyjmuje je o 23 a stosunek był wcześniej) tabletki nie wzięłam w ogóle, wyrzuciłam ja i teraz normalnie przyjmuje pozostałe.

Barszo proszę o informację, które opakowanie leku Vibin Pani aktualnie przyjmuje, czy wspołżyła Pani przed i po pominięciu tabletki oraz czy przyjęła ją Pani z opóźnieniem, czy całkowicie pominęła.

Pochwa naturalnie jest zaczerwieniona, co wyjaśnialiśmy tutaj:
https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/30962/jaki-jest-prawidlowy-kolor-pochwy-w-okolicy-warg-sromowych