Marios (anonim, 31.0.42.)
około roku temu, Warszawa

Jakie leki na depresje i nerwicę lękowa można łączyć z doksylaminą?

Jakie leki na depresje i nerwice lękowa mozna łaczyc z doksylamina orosze o wsparcie moj psychiatra to analfabeta tak mi wyniszczyl organizm osychotropami ze co 3tyg jakis inny wiecej mam szkid niz kozysci serce walj jak opetane zapalenie zakrzepowe zyl w łydce po Ranorfenie zap.płuc astma weszla przez 4miesiace 4razy zapalenie oskrzeki nie moge sie wyslowic po nich czy to minie

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Z Pana wpisu wynika, że jest Pan osobą cierpiącą na wiele schorzeń. W tej sytuacji powinien Pan brać leki nie tylko skutecznie poprawiające zdrowie psychiczne, ale także niekolidujące z innymi schorzeniami.

Jeśli utracił Pan zaufanie do prowadzącego Pana lekarza, to powinien Pan zmienić specjalistę na takiego, który dobierze leki zarówno pod kątem objawów depresji i lęku, jak i niekolidujące ze stosowanymi już lekami i dodatkowymi chorobami, na które Pan cierpi.

Jeśli jednym z problemów jest bezsenność, to włączenie odpowiedniego leczenia depresji i lęku, może przynieść poprawę jakości snu. Wówczas dodatkowe leki nasenne mogą nie być potrzebne. W związku z tym pytanie o możliwość łączenia leków na depresję i nerwicę z doksylaminą jest w mojej ocenie na ten moment źle postawione i niemożliwe do rozstrzygnięcia bez pogłębionej analizy Pana przypadku przez kompetentnego lekarza.

Załączam nasze materiały na temat zdrowia psychicznego:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/depresja
https://www.gdziepolek.pl/tematy/choroba-afektywna-dwubiegunowa-chad
https://www.gdziepolek.pl/tematy/skuteczne-sposoby-na-stres
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-poradzic-sobie-z-nerwica
oraz dodatkowe informacje o leku Noctis:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/92363/noctis-tabletki-powlekane/apteki/w-warszawie
https://www.gdziepolek.pl/produkty/92363/noctis-tabletki-powlekane/ulotka

Jeśli doświadczył Pan po jakimś leku działań niepożądanych, to zachęcam do ich zgłaszania - przede wszystkim lekarzowi, ale można to robić także indywidualnie:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane