Zakop (anonim, 37.248.164.) Zakopane 4 lata temu

Czy w hurtowniach brakuje leku Zomiren 1 mg?

Czy w hurtowniach brakuje zomirenu 1mg?

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Zgodnie z informacją otrzymaną od firmy KRKA Polska - podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Zomiren, lek w dawce 1 mg jest w tej chwili w sprzedaży w Słowenii.

Produkt dostarczany jest na rynek polski bezpośrednio ze Słowenii, która wznowi sprzedaż 07.01.2020, więc w najbliższych tygodniach lek powinien pojawić się w polskich aptekach.

Jego dostępność w placówkach połączonych z naszym systemem można śledzić przy pomocy następującego linku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/86324/zomiren-tabletki/apteki/w-polsce?pvId=60211

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Nie mamy takich informacji. Obserwowany ostatnio spadek dostępności odnotowaliśmy dla leku Zomiren w dawce 0,5 mg. Dostępność do dawki 1 mg utrzymuje się od dłuższego czasu na tym samym poziomie. Dawkę tę ma około 37% aptek zintegrowanych z GdziePoLek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/86324/zomiren-tabletki/statystyki/60211 https://www.gdziepolek.pl/produkty/86324/zomiren-tabletki/apteki/w-zakopanem

W przypadku trudności z nabyciem leków można korzystać z dostępnych zamienników, np. Afobam, Alpragen, Alprox, Neurol czy Xanax: https://www.gdziepolek.pl/produkty/86324/zomiren-tabletki/zamienniki

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły