* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.
Odpowiedź usunięta, ponieważ: zawiera informacje pseudonaukowe.

Denis (anonim, 185.209.68.) 4 lata temu

Agnieszka Stankiewicz proszę podać namiary na suplement o podobnym składzie do Recardio ktory jest zarejestrowany. Bardzo dziękuję z góry

Agnieszka Stankiewicz Farmaceuta

4 lata temu

Praparat Re Cardio to suplement nie będący w tzw. bazie BLOZ (Bazie leków i środków ochrony zdrowia) oraz w Rejestrze Produktów zatwierdzonych przez Główny Inspektorat Sanitarny.
Przestrzegam przed stosowanie tego typu preparatów, ponieważ nawet skład preparatu nie jest do końca znany, jest podany ogólnikowo, bez dawek, bez jednostek.

Dodatkowo nadmienię, że preparat o takim składzie nie może zastąpić leków stosowanych na nadciśnienie. Składniki preparatu Re Cardio - pokrzywa, głóg oraz witaminy z grupy B, mogą działać jednynie wspierająco w leczeniu nadciśnienia tętniczego.

W razie zainteresowania mogę wskazać Pani suplement diety o bardzo zbliżonym składzie, który będzie mogła Pani kupić w aptece. Preparat w przystępnej cenie od producenta którego preparaty są rejestrowane.

Zanim zdecyduje się Pani na zakup suplementu diety przez internet proszę zawsze sprawdzić czy znajduje się we wspomnianym powyżej przeze mnie rejestrze. Załączam link do rejestru - jest to oficjalna strona Głównego Inspektoratu Sanitarnego: https://rejestrzp.gis.gov.pl

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły