Aspirin Ultra Fast cena i dostępność w aptekach w Warszawie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Ultra Fast w Warszawie i apteki, w których jest dostępny

Aspirin Ultra Fast 12 tabletek jest dostępny w 73 aptekach w cenie od 10,99 zł do 19,99 zł.

Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Ultra Fast:

Aspirin Ultra Fast to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zębów, mięśni i stawów) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czym zastąpić lek Naproxen 500 tabletki, w przypadku problemów z żołądkiem?
Czym zastąpić tabletki naproxem5oo hasco mam problem z zoladkiem
odpowiada Katarzyna Domagała

Rzeczywiście, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NPLZ), do których należy między innymi naproksen, są niebezpieczne dla osób z chorobą wrzodową żołądka. Dlaczego tak się dzieje? Otóż hamują one synt...

Co mam zrobić, jeśli córka powinna zażywać 100 mg leku Acesan, a nie jestem w stanie kupić leku?
Witam, córka jest po cewnikowaniu tętnic płucnych i ma zalecony acesan w dawce 100mg przez pół roku, jednak nawet dawkę 50mg ciężko dostać. Co robić w...
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarejestrowane dawki leku Acesan to 30 mg, 50 mg i 75 mg. Acesan w dawce 50 mg jest aktualnie rzeczywiście słabo dostępny w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek: https://www.gdziepolek.pl/produkty/16...

Czy można dokonać gradacji siły działania niesteroidowych leków przeciwzapalnych?
Dzień dobry, na każdego mogą inaczej działać NLPZ , ale chyba da się zrobić jakąś gradację mocy? Np wiadomo że Ketonal 50mg jest mocniejszy od ibuprof...
odpowiada Olga Sierpniowska

Zauważył Pan kwestię dawki, która jest jednym z podstawowych narzędzi służących do gradacji siły działania leku. Wielu autorów uważa, że ekwiwalentne (równoważne) dawki niesteroidowych leków przeciwz...

Czy Aspirin obniża skuteczność tabletek Slinda?
Witam czy przy przyjmowaniu tabletek slinda antykoncepcyjnych można zażywać aspiryne? Czy zmniejsza się ich skuteczność???
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, podczas przyjmowania tabletek Slinda może Pani stosować leki z kwasem acetylosalicylowym, np. Aspirin. Nie obniża to skuteczności antykoncepcyjnej leku. Przesyłam materiały, które mogą okazać ...

Czy mogę łączyć Dexak z paracetamolem?
czy mozna brac paractamol zdexakiem
odpowiada Katarzyna Domagała

Można stosować na zmianę leki Dexak oraz Paracetamol, ale w odstępach co najmniej 6-8 godzinnych. Leków nie należy jednorazowo łączyć ze sobą. Dexak zawiera deksketoprofen - niesteroidowy lek przec...

Czy ASS AbZ Protect 100 mg jest zamiennikiem leku Metamizol 500 mg?
Mam pytanie, czy ASS AbZ Protect 100mg jest zamiennikiem Metamizol 500 mg.
odpowiada Katarzyna Domagała

Aby dwa leki mogły być zamiennikami muszą zawierać tę samą substancję czynną w tej samej dawce, mieć tę samą postać leku (np. tabletka, kapsułka), te same wskazania do stosowania oraz to samo działani...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Ultra Fast (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Ultra Fast.

Powiązane artykuły Aspirin

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


} ;