Paracetamol Apteo Med cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Apteo Med i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Apteo Med 50 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 7,50 zł do 15,00 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Apteo Med:

Paracetamol Apteo Med to tabletki, które działają przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo. Zawarty w składzie paracetamol hamuje aktywność cyklooksygenazy-2. Lek stosuje się bólach głowy, bolesnym miesiączkowaniu, bólach zębów. Preparat łagodzi również bóle stawowe, mięśniowe oraz występujące po zabiegach chirurgicznych.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Po jakim czasie od zażycia Captoprilu mogę wziąć Ketonal Active?
Dzień dobry , po jakim czasie od zażycia captopril 12 mg można przyjąć tabletkę ketonal activ
odpowiada Katarzyna Jutrzonka

Proszę pamiętać, że żadnego leku nie należy przyjmować bez konsultacji z lekarzem. Captopril to lek stosowany m.in w niewydolności serca i nadciśnieniu. Natomiast Ketonal Active jest lekiem przeci...

Co powinnam wziąć, jeśli po dwóch Gripexach temperatura spadła do 34,6 stopnia?
Wzięłam dwa gripex i temperatura spadła do 34'6co mam wziąść
odpowiada Katarzyna Domagała

Proszę nic nie stosować. Jeśli celem przyjęcia leku było obniżenie temperatury ciała, nie ma potrzeby, aby ją ponownie podwyższać. Zdecydowanie bezpieczniej jest stosować jedną tabletkę leku przec...

Czy lek Trittico można łączyć ze środkami na bazie ibuprofenu lub paracetamolu?
Witam czy mozna łączyć lek trittico z lekami przeciwbólowymi jak nurofen, ibuprom czy paracetamol ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Materiały dotyczące leku Trittico CR oraz Trittico XR, nie zawierają informacji, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania do zażywania środków z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibuprom) czy paracetamolem, pod...

Jakie leki można stosować w przypadku nieskuteczności leku Efferalgan Codeine u pacjentki z nieoperacyjną przepukliną kręgosłupa?
Żona ma nie operacyjną przepuklinę kręgosłupa, obecnie bierze Efferalgan Codeine, lecz ten lek już też bywa nieskuteczny, lekarz rodzinny boi się wszy...
odpowiada Olga Sierpniowska

Leki przeciwbólowe stosuje się zgodnie z tak zwaną drabiną analgetyczną - czyli przy nieskuteczności leków o słabszym działaniu przeciwbólowym, sięga się po kolejne substancje, niekiedy łącząc je z le...

Czy mogę wziąć Gripex Max lub Polopirynę jeśli moja temperatura mieści się w zakresie 35,5 - 36,7 stopnia?
Dzień dobry. Od wczoraj czuje się jakbym miała gorączkę, poza tym żadnych objawów. Mierze temperaturę na dwóch termometrach i pokazuje od 35,5 do 36,7...
odpowiada Katarzyna Domagała

Gripex max czy Polopiryna to preparaty zawierające w składzie substancje obniżające gorączkę. Powinno się stosować je, kiedy temperatura ciała przekracza 38 - 38,5 stopnia Celsjusza. Pani nie ma takic...

W której aptece we Wrocławiu kupię Palgotal?
Gdzie we wroclawiu kupie palgotal
odpowiada Katarzyna Domagała

Palgotal można kupić w 11 aptekach we Wrocławiu połączonych z naszym systemem: https://www.gdziepolek.pl/produkty/87188/palgotal-tabletki-powlekane/apteki/we-wroclawiu Lek Palgotal jest lekiem prz...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Apteo Med (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Apteo Med.

Powiązane artykuły Paracetamol

Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


} ;