← powrót do głównej strony opinii i pytań

Asia (anonim, 212.122.207.)
około miesiąca temu, Polska

W której aptece otrzymam szczepionkę Novo-Helisen Depot 3 Wyciągi Alergenowe Pochodzenia Zwierzęcego?

Gdzie mogę kupić Novo-Helisen Depot, podtrzymująca 3 (sierść kota) zawiesina do wstrzykiwań podskórnych 4,5ml(stężenie 3)?

Dziekuję i pozdrawiam

Aktualnie szczepionka Novo-Helisen Depot 3 Wyciągi Alergenowe Pochodzenia zwierzęcego nie jest dostępna w żadnej aptece w Polsce połączonej z naszym portalem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54726/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-zwierzecego-iniekcja/apteki/w-polsce

Skontaktowałam się z firmą Allergopharma - Nexter Sp. z o.o. - wytwórcą iniekcji Novo-Helisen z zapytaniem o datę dostawy preparatu do hurtowni. Lek ma być w aptekach jeszcze w tym roku, jednak data dostawy w dalszym ciągu nie jest znana.

Novo-Helisen Depot 3 Wyciągi Alergenowe Pochodzenia Zwierzęcego to zawiesina do wstrzykiwań w stężeniu podtrzymującym, przeznaczona do odczulania pacjentów cierpiących na alergie pochodzenia wziewnego, do których należą alergeny zwierzęce (sierść, nabłonki, pierze). Szczepionka ma za zadanie łagodzić objawy alergii, takie jak m.in.: katar, zapalenie spojówek oraz zminimalizować konieczność stosowania innych leków przeciwalergicznych.
Przesyłam opis leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54726/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-pochodzenia-zwierzecego-iniekcja

oraz artykuły, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/blog/kiedy-beda-dostawy-lekow-deficytowych
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/czy-alergie-mozna-wyleczyc
- https://www.gdziepolek.pl/blog/co-nowego-w-refundacji-lekow-zmiany-od-wrzesnia-2019