izza (anonim, 78.10.163.) Chorzów 5 lat temu

Gdzie można kupić szczepionkę Novo-Helisen Depot 3 Wyciągi Alergenowe Roztoczy Kurzu Domowego?

gdzie można odebrać lek no co helisen depot starzenia 3 roztocza kurzu domowego

5 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Agnieszka Soroko Farmaceuta

5 lat temu

Dzień dobry

Bardzo proszę sprawdzić dostępność szczepionki Novo-Helisen Depot 3 Wyciągi Alergenowe Roztoczy Kurzu Domowego w województwie śląskim:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-slaskim

Pozdrawiam serdecznie!

Katarzyna Z (anonim, 188.146.130.) 5 lat temu

To jest jakaś kpina!!! W Nowym Sączu i małopolsce tragedia nic już nie ma pacjenci nawet po pół roku czekają i dadzą po jednej sztuce na aptekę! Jak tak dalej będzie to 3 lata odczulania u syna pójdzie na marne już i tak mamy przełożone terminy odczulania 😤

Maciek, 1234 (anonim, 83.144.64.) 5 lat temu

Dzień Dobry,

faktycznie coś ruszyło, ale to nie są wielkości pozwalające na zaspokojenie potrzeb. Duże sieci otrzymują pojedyncze sztuki, małe nic. W kilka minut znikają.

Tak więc obietnice producenta jak zwykle są tylko obietnicami.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

5 lat temu

Dzień dobry,

właśnie rozmawiałam z producentem szczepionki Novo-Helisen. Szczepionki dzisiaj i jutro rozsyłane są do hurtowni farmaceutycznych. Bardzo proszę udać się do wybranej apteki lub skontaktować się telefonicznie, poinformować farmaceutę, że szczepionka będzie na dniach dostępna, aby dopytywał w hurtowniach i zamówił dla Pani konkretną szczepionkę.

Pozdrawiam!

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły