Aga (anonim, 83.31.60.)
około 11 miesięcy temu, Zabrze

Gdzie w Polsce kupię najtaniej Novo-Helisen Depot 3?

Dzień dobry.
Gdzie w Polsce (w jakim województwie) kupię najtaniej, tj w cenie ok. 230 zł szczepionkę podtrzymującą na roztocza kurzu Novo-Helisen Depot podtrz. 3 rozt.I(708)-50%, II(725)-50%.
Pozdrawiam

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Zachęcam do przeczytania artykułu, który przygotowaliśmy, aby ułatwić zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat aktualnej sytuacji szczepionek z serii Novo-Helisen Depot:
https://www.gdziepolek.pl/blog/czy-szczepionka-na-alergie-novo-helisen-depot-bedzie-refundowana

Załączam link do wyników wyszukiwania preparatu Novo-Helisen 3 roztocza w aptekach GdziePoLek w całej Polsce:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/54727/novo-helisen-depot-3-wyciagi-alergenowe-roztoczy-kurzu-domowego-iniekcja/apteki/w-polsce

Tylko niektóre z powyższych aptek podają cenę (można ją zobaczyć, jeśli jest się zalogowanym użytkownikiem), w pozostałych przypadkach można dowiadywać się indywidualnie, dzwoniąc do konkretnej apteki. Cena nie zależy od województwa. Lek nie jest obecnie na liście leków refundowanych i według informacji napływających od kolegów farmaceutów z różnych części kraju, apteki nie posiadają już tego leku w "starej" cenie urzędowej.

Ponieważ od 1 września będzie obowiązywała nowa lista leków refundowanych i jest szansa, że dawka podtrzymująca wróci do wykazu zniżkowego, być może - jeśli może Pani czekać - warto poszukiwania ponowić po tej dacie.