---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Weronika (anonim, 45.159.164.) Warszawa 18 miesięcy temu

Czy ocieranie się narządami może doprowadzić do ciąży?

Dzień dobry nie wiem co myśleć w takiej sytuacji,razem z chłopakiem ocieraliśmy się o siebie nagimi narządami,dokładnie dotykał mnie po wargach sromowych,penis najprawdopodobniej nie był bardzo mokry,nie dotykał też wejścia do pochwy,trwało to może minute potem przetarlam wargi sromowe ku górze,okres mam mieć za dzień lub dwa jednak nie mam jakiś bóli podbrzusza jak to było zazwyczaj i zaczynam się stresować, dodam że było to najprawdopodobniej dwa dni po owulacji,czy jest tu szansa na ciążę?

6 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor

47 dni temu

Do @Natalia Sz 🍩:

Nie, nie można zajść w ciążę poprzez ocieranie narządami płciowymi, nawet w okresie menstruacji. Ciąża wymaga bezpośredniego kontaktu plemników z jajeczkiem. W opisanym przypadku, gdzie nie było pełnego stosunku, więc ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo niskie, zwłaszcza w trzecim dniu okresu.

Ponadto, mając regularny cykl menstruacyjny o długości 27-29 dni i owulację przewidywaną na 13. dzień cyklu, szansa na zajście w ciążę w tej sytuacji jest minimalna.
W tej sytuacji nie ma potrzeby obawiać się ciąży z powodu opisanej interakcji.

Weronika (anonim, 5.173.146.) 47 dni temu

Nie ma szans na ciążę

Natalia Sz 🍩 (anonim, 185.146.99.) 48 dni temu

Czy ocieranie się narządami w waginę można zajść w ciążę ? to był trzeci dzień okresu. w trakcie okresu może dojść do ciąży za 4 dni mam dni płodne mam regularny cykl długości cyklu 27-29 okres trwa 7 dni dostałam 24 luty kończy się 1 marca owolucja powinna być 13 dniu cyklu jaka jest szansa na ciążę. Miałam tampon więc pełnego stosunku nie. Było.

Anna Pochopień Farmaceuta

18 miesięcy temu

Prawdopodobnie nie jest Pani w ciąży, potwierdza to negatywny wynik testu ciążowego. Przyczyny opóźnienia okresu mogą być różne - np. stres, zmiana trybu życia, nieprawidłowa dieta.

Weronika (anonim, 45.159.164.) 18 miesięcy temu

Wczoraj wieczorem zrobiłam test o czułości 10 ml/u 14 dni po tej sytuacji,wynik negatywny,jednak dziś już pierwszy dzień spóźnienia,nie wiem co myśleć na ten temat

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

18 miesięcy temu

Zajście w ciążę po pettingu byłoby możliwe wyłącznie w sytuacji, gdyby pieszczoty doprowadziły do przeniesienia plemników do pochwy. Ogólnie jest to mało prawdopodobne, natomiast to partnerzy mają pełną wiedzę o przebiegu zbliżenia.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację

  Artykuły