Czy istnieje duże ryzyko zajścia w ciąże, jeśli współżyło się kilka dni przed tym, jak zapomniało się tabletki antykoncepcyjnej? czy na tym polega działanie wstecz antykoncepcji hormonalnej?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka
4 lata temu
Do @anastazja:
Jeśli przez 7 dni poprzedzających wspomnianą pomyłkę, tabletki były przyjmowane prawidłowo i postąpiła Pani zgodnie z jednym z dwóch schematów opisujących sytuację pominięcia tabletki z 3 tygodnia - ryzyko ciąży jest znikome i ochrona została zachowana.
Vibin
Katarzyna Domagała Farmaceuta
4 lata temu
Jaka tabletka konkretnie - nazwa?
tabletka z trzeciego tygodnia, postępowanie zgodnie z zaleceniami z ulotki
Katarzyna Domagała Farmaceuta
4 lata temu
To zależy, która dokładnie tabletka została pominięta (numer), jakie dokładnie są to tabletki antykoncepcyjne (nazwa) oraz jak postąpiło się po pominięciu pigułki.