Witam biorę tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe. Gdy skończył mi się cały blister nie miałam przy sobie kolejnego i tydzień nie brałam tabletek co mam zrobić czy antykoncepcja będzie działać gdy zacznę je brać dopiero po 7 dniach ?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Katarzyna Domagała Farmaceuta
5 lat temu
Nie, w takiej sytuacji antykoncepcja może nie działać w pełni nawet do końca następnego blistra, bowiem aż przez 7 dni nie przyjmowała Pani leku.
Jeśli zdecyduje się Pani na ponowne przyjmowanie leku po 7 dniach, proszę zabezpieczać się prezerwatywą do końca opakowania.
Może też Pani poczekać do wystąpienia fizjologicznej miesiączki i przyjąć lek w jej pierwszym dniu. Wtedy ochrona wykształci się od razu.