Kasia  (anonim, 83.23.248.) Bydgoszcz 4 lata temu

Jak na portalu GdziePoLek zamówić rękawiczki drogą wysyłkową?

Witam czy można kupić rękawiczki drogą wysyłkową? Jak je zamówić? Pozdrawiam serdecznie

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Na naszym portalu można sprawdzić dostępność wybranego leku w dowolnej aptece w Polsce podłączonej pod nasz system, a następnie go zarezerwować i odebrać - leki na receptę po okazaniu tego dokumentu. Rezerwacja jest zwykle ważna do końca następnego dnia. Nie jesteśmy apteką internetową, nie wysyłamy leków.

- https://www.gdziepolek.pl/produkty/91864/rekawiczki-nitrylowe-bezpudrowe-apteo-care-rekawice/apteki/w-polsce
- https://www.gdziepolek.pl/produkty/6462/rekawiczki-winylowe-bezpudrowe-apteo-care-rekawice/apteki/w-polsce - https://www.gdziepolek.pl/produkty/101097/rekawice-diagnostyczne-pudrowane-superlife-rekawice/apteki/w-polsce

Na pasku pod mapką można dowolnie zmienić rozmiar rękawiczek oraz sprawdzić ich cenę (prawa strona paska).

Z uwagi na fakt, że rękawiczki są aktualnie bardzo poszukiwane, przed udaniem się do apteki po odbiór, rekomenduję kontakt telefoniczny z placówką celem upewnienia się, że produkt został dla Pani odłożony.

Załączam także materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/koronawirus-jak-nie-zachorowac - https://www.gdziepolek.pl/blog/koronawirus-kiedy-bedzie-lek-i-szczepionka - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/rekawiczki-jednorazowe-ochronne-medyczne-chirurgiczne - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/srodki-do-dezynfekcji-i-mycia-rak - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-srodki-dezynfekcyjne-i-myjace-stosowac

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację