Dawid (anonim, 5.173.169.) Warszawa 4 lata temu

Ile kosztuje 100 sztuk gazików do dezynfekcji?

Witam w jakiej cenie jest opakowanie 100sztuk gazikow dezynfekujacych?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Marta Janocha Farmaceutka

4 lata temu

Różne firmy produkują gaziki do dezynfekcji. Są to, np.
- Apteczka ABC gaziki do dezynfekcji: https://www.gdziepolek.pl/produkty/96095/apteczka-abc-gaziki-do-dezynfekcji-gaza/apteki/w-polsce Cena w aptekach w Polsce oscyluje pomiędzy 11,59 a 49,99 zł, - Apteo Care gaziki do dezynfekcji: https://www.gdziepolek.pl/produkty/6413/apteo-care-gaziki-do-dezynfekcji-gaza/apteki/w-polsce Cena w aptekach w Polsce oscyluje pomiędzy 6,90 a 60 zł, - Soft-Zellin https://www.gdziepolek.pl/produkty/72281/soft-zellin-opatrunek/apteki/w-polsce Cena w aptekach w Polsce oscyluje pomiędzy 12,99 a 40 zł.

Wszystkie gaziki zawierają w swoim składzie alkohol izopropylowy. Może Pan zarezerwować produkt w wybranej przez siebie aptece. Polecam nasz artykuł o dezynfekcji rąk: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/srodki-do-dezynfekcji-i-mycia-rak Warto zapoznać się z filmikiem na temat samodzielnego wykonania żelu do dezynfekcji:

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły