Zatroskana (anonim, 188.146.224.) Rzeszów 4 lata temu

Dlaczego za 60 tabletek leku Plaquenil zapłaciłam 120 zł?

Ostatnio miałam wystawioną receptę na 2 opakowania plaquenil po 60 tabletek. Czyli leczenie w moim przypadku na 2 miesiące. Udało mi się wykupić receptę, ślę otrzymałam 2 opakowania po 30 tabletek, czyli kuracja na miesiąc i to rozumiem, ograniczenia wszystko w porządku. Niepokoi mnie jedynie cena jaką zapłaciłam 119,80 za oba opakowania, czyli wychodzi prawie 60 zł za 30 tabletek. Ostatnio płaciłam ok. 30 zł więc ta cena "lekko" szokuje. Jestem chora na toczeń rumiemiowaty układowy od 23 lat, więc chyba jestem uprawiana.

3 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Lek Plaquenil jest na ten moment bardzo trudno dostępny:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

W takiej sytuacji należy skontaktować się telefonicznie z najbliższą apteką i poprosić o zamówienie leku. Jeśli apteka nie będzie w stanie sprowadzić leku Plaquenil, należy rozważyć skorzystanie z innego leku o podobnym działaniu, dostępnego pod nazwą handlową Arechin. Jednak potrzebna będzie nowa recepta, gdyż leki te nie są swoimi bezpośrednimi zamiennikami. O tym, jak kupić lek Arechin i Plaquenil piszemy również tutaj: https://www.gdziepolek.pl/blog/ograniczenia-w-sprzedazy-lekow-w-aptekach-podczas-epidemii-koronawirusa

Beazag (anonim, 213.146.39.) 4 lata temu

Gdzie kupie plaguenil mamie zostało 2 tabletki. Pomocy!!!

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły