j.polesinska@airpol.pl (anonim, 83.31.215.) Praga-Południe 4 lata temu

Gdzie w Warszawie mogę kupić lek Plaquenil?

Gdzie w Warszawie mogę kupić Plaquenil 200

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

1 rok temu

Do @Joanna:

Idrossiclorochina solfato to włoska nazwa zawartej w leku Plaquenil substancji czynnej - siarczanu hydroksychlorochiny. Jest to ten sam lek, tylko sprowadzony z Włoch.

Załączam pomocne materiały:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/import-interwencyjny-jakie-leki-sprowadzane-sa-z-zagranicy

Joanna (anonim, 79.185.231.) 1 rok temu

Witam dlaczego zmienili substancje główną w Plaquenilu była Hydroxychloroquinsulfat a teraz jest Idrossiclorochina solfato? Niestety próbowała wcześniej zamiennika plaquenilu z Idrossiclorochina solfato i źle się czułam to nie jest to samo.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Plaquenil posiada obecnie na stanie około 5% aptek zintegrowanych z GdziePoLek, ale rzeczywiście statystyki wykazują bardzo istotny spadek dostępności. W samej Warszawie apteki zintegrowane z GdziePoLek nie zgłaszają już jego dostępności:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-warszawie https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/statystyki

Jeśli nie będzie Pani w stanie zaopatrzeć się w lek na kontynuację terapii, to pozostaje jedynie konsultacja z lekarzem. Zachęcam także do zapisania się na powiadomienia o produkcie Plaquenil (opcja dostępna z poziomu np. pierwszego linku).

Załączam dodatkowe informacje, które mogą być pomocne: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/reumatoidalne-zapalenie-stawow-rzs https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-reumatoidalne-zapalenie-stawow-rzs

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły