---Skoczylas Kolagen - pytania

Rambo (anonim, 31.0.80.) Polska 4 lata temu

Gdzie w Kartuzach kupię lek Plaquenil?

Gdzie w kartuzach kupię lek plaguenil

3 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Obecność leku Plaquenil w hurtowniach, a tym samym w aptekach, jest wynikiem sprowadzenia go do Polski drogą importu interwencyjnego. Daje to możliwość otrzymania przez pacjenta leku z zagranicy, który jest dopuszczony do obrotu w państwie, z którego jest sprowadzany, a niedostępny na terytorium Polski.
Podstawą do sprowadzenia takiego produktu leczniczego jest zgoda na dopuszczenie leku do obrotu, którą otrzymuje hurtownia farmaceutyczna bezpośrednio od Ministra Zdrowia.

Zgodnie z informacją otrzymaną przed chwilą od miejscowego przedstawiciela podmiotu odpowiedzialnego za obrót lekiem Plaquenil mg - firmy Sanofi Aventis Sp. z o.o., firma aktualnie czeka na kolejną zgodę od Ministra Zdrowia na dopuszczenie następnej puli leku do obrotu, dlatego nie jest jeszcze znany przybliżony termin kolejnej dostawy preparatu do hurtowni.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: niezgodność z zasadami społeczności.
Odpowiedź widoczna tylko dla autora pytania.

Karolina Zygmunt Farmaceuta

4 lata temu

Plaquenil to lek zawierający substancję czynną chlorochinę, który jest stosowany w leczeniu malarii oraz chorób autoimmunologicznych takich jak reumatoidalne zapalenie stawów czy toczeń rumieniowaty. Załączam link do artykułu na temat tego leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane

Niestety, żadna apteka w Kartuzach nie jest w tej chwili zintegrowana z naszym portalem, nie możemy więc sprawdzić dostępności w tej miejscowości. Poniżej załączam listę aptek w Kartuzach: https://www.gdziepolek.pl/apteki/w-kartuzach Mogą Państwo skontaktować się z każdą apteką indywidualnie i zapytać o dostępność leku.

Załączam również link do sprawdzenia dostępności leku Plaquenil w całym województwie pomorskim: https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-pomorskim (opakowanie po 30 tabletek) https://www.gdziepolek.pl/produkty/62145/plaquenil-tabletki-powlekane/apteki/w-pomorskim?pvId=62423 (opakowanie po 60 tabletek) Jak widać, preparat jest dostępny w wielu aptekach na terenie województwa. Za pomocą naszego portalu można zarezerwować lek w wybranej aptece, a następnie wykupić go po okazaniu recepty.

Być może przydatne okażą się również poniższe artykuły: https://www.gdziepolek.pl/tematy/toczen-rumieniowaty-czy-da-sie-wyleczyc https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-sie-chronic-przed-malaria https://www.gdziepolek.pl/tematy/reumatoidalne-zapalenie-stawow-rzs

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły