Witam, czy ktoś miał taką sytuację, bo zaczynam się niepokoić. Tabletkę użyłam 26 grudnia, po tym okres przyśpieszył mi aż o 12 dni i dostałam w dniach 1-4 stycznia, a po tym czasie okres dostałam dopiero 7 lutego i trwał tylko jeden dzień przez co mam wątpliwości czy to był okres. Byłam na USG 16 stycznia i nic nie wykazało, oraz zrobiłam 3 testy ciążowe, które były negatywne. Czy jest możliwość, że moja nieregularna miesiączka jest spowodowana właśnie od tej tabletki nawet po takim czasie? Dodam, że wystąpiły u mnie również czasami bóle podbrzusza.
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor
16 miesięcy temu
Tabletki antykoncepcji awaryjnej, takie jak Escapelle, mogą wpływać na cykl miesiączkowy, powodując opóźnienia lub przyspieszenia miesiączki, a także zmiany w jej przebiegu, takie jak zmniejszona lub zwiększona obfitość krwawienia. Zmiany te są zwykle krótkotrwałe i ustępują w następnym cyklu.
Jednak w Pani przypadku, jeśli nieregularności utrzymują się, warto rozważyć konsultację z lekarzem, aby wykluczyć inne przyczyny zdrowotne, zwłaszcza w połączeniu z bólami podbrzusza. Negatywne testy ciążowe i wyniki USG wskazują, że ciąża jest mało prawdopodobna, ale nie można wykluczyć innych czynników wpływających na cykl.
Jeśli potrzebuje Pani bardziej spersonalizowanych porad, tutaj można skorzystać z telekonsultacji:
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇